TV3 aicina pieteikties erudīcijas spēles Risks 2.sezonaiStrauji tuvojas TV3 erudīcijas spēles Risks 2.sezona! Spēlei tiek aicināti pieteikties jauni, gudri un veikli dalībnieki, kuri būtu gatavi pārspēt pirmās sezonas čempionus! Ja vēlieties riskēt un pārbaudīt savas zināšanas, aizpildiet anketu www.tv3.lv/risks!

Jau pavisam drīz, no 2015.gada februāra TV3 ekrānos ar 2.sezonu atgriezīsies latviešu skatītāju iemīļotā erudīcijas spēle Risks, kas patiesi izaicinās gan dalībnieku, gan skatītāju prātus, un mudinās domāt atšķirīgi! Ja esiet erudīti, pozitīvi un zinātkāri dalībnieki, tad aicinām pieteikties jaunajai sezonai TV3 mājas lapā www.tv3.lv/risks. Kad tas izdarīts, ar pretendentiem sazināsies raidījuma producenti, lai aicinātu uz atlasi un tikšanos klātienē.

Trīs lielākie Risks! laimesti

Risks ir spēle, kas pasaulē pazīstama ar nosaukumu Jeopardy zināma jau vairāk kā 30 gadus. Risks pirmajā sezonā tika iegūti trīs lielākie laimesti, kādus Latvijā var iegūt piedaloties erudīcijas spēlēs! Laimestos tika izspēlēti gandrīz 15 000 eiro, no kuriem lielākos saņēma Ēvalds Krievs, kurš veselas trīs reizes kļūdams par čempionu tika pie 3100 eiro. Andris Spricis, piedaloties 2 spēlēs – pie 1820 eiro, bet Ģirts Trencis būdams 4 spēļu uzvarētājs, kopā saņēma 2200 eiro!

Spēles unikalitāte ir tas, ka tajā netiek uzdoti jautājumi, bet gan sniegtas norādes, pēc kurām spēlētājam pareizie jautājumi ir jāuzbūvē pašam! Latvijas spēles producenti uzsver, ka, tieši šis knifiņš bija tas, kas piesaistīja Latvijas skatītājus, liekot tiem reizēm arī dusmoties, kad vadītājs nepieņēma atbildi, tikai tāpēc, ka tā nebija noformulēta jautājuma formā. Kā, piemēram, zem tēmas Populāras rudmates varēja slēpties norāde: „Viņas viena zeķe ir zaļa, bet otra – sarkana.” Pareizi būtu jāsaka: Kas ir Pepija Garzeķe? Ja spēlētājs pateiktu tikai: „Pepija Garzeķe”, tad tas netiktu ieskaitīts! Tādi ir šīs spēles noteikumi, kurus, lai kā to vēlētos skatītāji vai dalībnieki, mums mainīt nav tiesību!

Vēl spēlei ir īpašs arī tas, ka tai ir diezgan raita gaita, jo viena raidījuma laikā tiek izspēlētas vairāk, nekā 120 norādes, kas ir Latvijā vēl nepieredzēts gadījums, jo parasti šāda tipa spēlēs tiek izspēlēti ne vairāk kā 20 jautājumi. Tātad, veicot nelielu statistiku, varam atklāt, ka Risks pirmās sezonas laikā tika izspēlētas kopumā ap 2500 norādēm!

Skatieties Risks 1.sezonas raidījumus TVPlay un piesakieties 2.sezonai www.tv3.lv/risk!

Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas