Mainīta mūzikla ”Sūnu ciema zēni” izrādes vieta


26. aprīlī mūzikls „Sūnu ciema zēni”, kas notiek izglītojošo koncertu cikla skolu jaunatnei „Mūzika Tev” ietvaros, tiks izrādīts, kā tas iepriekš tika paziņots. Izrādes 26. aprīlī notiks pl. 10.30, 12.30 un 15.00.

Projekta radošo grupu veido mūzikas autors Valts Pūce, režisors Juris Jonelis, scenogrāfs Uģis Bērziņš, videomākslinieks Roberts Rubīns, kostīmu māksliniece Liene Jonīte, horeogrāfe Dace Jonele, producenti Karina Bērziņa un Uģis Krišjānis. Projektā iesaistīti spoži mākslinieki: Valta Pūces etnogrāfiskais orķestris, kontrtenors Sergejs Jēgers, Lauris Reiniks, Marts Kristians Kalniņš, Andris Ērglis, grupas „Dzelzs vilks” solists Juris Kaukulis u.c.

Režisors Juris Jonelis: „Mūziklā parādīsim, ka laime ir tur, kur paši darām. Tikai kopā mēs varam radīt brīnumus, atdodoties procesam līdz galam ar mīlestību un prieku”.

„Mūzikla pamatā ir pazīstamais Andreja Upīša stāsts par “seniem laikiem”, taču apbrīnojamā kārtā veco laiku netikumi - slinkums, nevīžība un neizlēmība - ir dzīvi vēl šobaltdien. Un, tāpat kā tolaik, arī šodien glābiņš no daudzām nedienām un likstām ir nevis brīnumdaris Laimes lācis, bet gan cilvēku pašu labā griba, uzņēmība, čaklums un droša dūša”, saka producente Karina Bērziņa.

VSIA „Latvijas Koncerti” par vienu no savas darbības galvenajiem mērķiem izvirzījusi bērnu un jauniešu muzikālo izglītošanu. Sadarbībā ar muzikālās audzināšanas metodiķiem šai mērķauditorijai tiek veidoti īpaši abonementu koncerti visu vecumu grupām (no 1.-12.klasei). Koncertu kvalitāti apliecina fakts, ka jau septīto sezonu bērnu un jauniešu abonementiem jārīko papildus koncerti. Koncertus apmeklē arī daudz skolēnu no lauku rajoniem - Rūjienas, Alūksnes, Jēkabpils, Barkavas, Aizputes, Ļaudonas u.c.

Mūzikla „Sūnu ciema zēni” pirmizrāde notika 6. martā.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas