Māmiņdienu Liepājas koncertzālē atzīmēs ar iemīļoto Disneja multfilmu mūzikuMātes dienā, 14. maijā, Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” ģimenes ar bērniem iepriecinās visu laiku labāko Volta Disneja multfilmu mūzikas izlase. Uz lielās skatuves kāps talantīgās mūziķes Patrisha un Dināra Rudāne, kā arī dziedātājs Andris Ērglis. Muzikālu vērienu nodrošinās kolektīvs “Liepaja Music Orchestra” diriģenta Jāņa Ivuškāna vadībā.

Koncerta “Māmiņdienas koncerts ģimenēm. Disneja multfilmu karuselis” programmu veidos mūzika no multfilmām “Ledus sirds”, “Džungļu grāmata”, “Pelnrušķīte”, “Skaistule un briesmonis”, "Vaiana" un citu bērnu iemīļotu multfilmu skaņdarbi.

“Šī būs lieliska programma ģimenēm ar bērniem un, protams, arī visiem ''lielajiem bērniem'', kuri tāpat kā es vēl aizvien mīl skatīties multfilmas. Uz lielās skatuves būs fantastisks solistu salikums un orķestris, kas iedzīvinās manis rakstītās mūzikas aranžijas,” stāsta koncerta mākslinieciskais vadītājs un diriģents Jānis Ivuškāns.

Solistu trio, Patrisha, Dināra Rudāne un Andris Ērglis, uz vienas skatuves kāps pirmoreiz, nodrošinot klausītājiem vēl nebijušu muzikālu pieredzi. Patrisha tiek dēvēta par Latvijas popmūzikas spīdekli. Viņa ir pirmā latviešu māksliniece, kurai ir noslēgts līgums ar mūzikas izdevniecību Universal Music. Nupat jaunā dziedātāja ieguvusi otro vietu Eirovīzijas nacionālās atlases "Supernova" finālā. Viņas skatuves partnere Dināra Rudāne savukārt ir viena no daudzpusīgākajām pašmāju dziedātājām. Rudāne augstā profesionālā līmenī dzied gan opermūziku, gan džezu un smago roku. Dāmām uz lielās skatuves pievienosies tautā mīlētais liepājnieks Andris Ērglis, kurš uz skatuves atrodas jau no agras bērnības un līdztekus dziedāšanai ir arī profesionāls sitaminstrumentālists. Multfilmu žanrs Ērglim ir īpaši tuvs, jo pēdējos gados mākslinieks regulāri gan ierunā, gan iedzied multfilmu varoņu lomas.

Par vienotu muzikālo ietvaru un vērienīgu skanējumu parūpēsies “Liepaja Music Orchestra”, kas klausītājiem kopš 2020. gada piedāvā populārās mūzikas, džeza un sadarbības projektu koncertus ar Latvijā un ārzemēs dzīvojošiem māksliniekiem.

Mākslinieku muzikālo sniegumu papildinās krāšņas video projekcijas, kā arī koncerta vadītājs, kurš klausītājus ar aizraujošiem stāstiem izvedīs cauri Disneja multfilmu karuselim.

“Māmiņdienas koncerts ģimenēm. Disneja multfilmu karuselis” 14. maijā plkst. 17.00 notiks Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” Lielajā zālē. To rīko SIA “Reku”. Biļetes nopērkamas “Biļešu Serviss” kasēs un interneta vietnē www.bilesuserviss.lv .

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas