Mammadaba aicina svinēt rudens saulgriežus mežāSestdien, 24. septembrī Tērvetes dabas parks un Pokaiņu mežs aicina uz rudens saulgriežu svētkiem– Miķeļiem!

Tērvetes dabas parkā no pl. 12.00 aicinām viesoties krāsainajā pasaku pasaulē, kurā saimniekos ne tikai Rūķu māmiņa un Sila raganiņa, bet īpaši šajā dienā apmeklētājus sagaidīs arī  Meža māte un Vēja māte. Jautri izdancoties būs iespēja kopā ar Tērvetes novada deju kopas „Avots” un Jelgavas Bērnu un jauniešu centra „Junda” dalībniekiem.

Tava ģimene ir atjautīga un vērīga? Tad visi kopā piedalieties Ģimenes spēlē un nopelniet veselīgas dāvanas no Mammadaba! Darbosies tirdziņš ar rudens veltēm un amatnieku darinājumiemVisi laipni aicināti pavadīt lielisku dienu mežā, kuram ir sava mūzika, savs stāsts un sava ikdiena!

Ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem – brīvbiļetes; Ls 1,20 – skolēniem, studentiem, pensionāriem; Ls 2,00 – pieaugušajiem.

Informācija: T. 6 3726212

Pokaiņu mežā no plkst. 13.00 visi laipni aicināti ar dūdu sasaukšanos iegavilēt rudens saulgriežus Zikurātā,  pie ugunskura dziedāt kopā ar muzikālo Vītolu ģimeni un sildīties ar gardu tēju.

No plkst. 16.00 uz ugunsrituālu Baltajā kalnā aicina Dainis Bērziņš. Pasākuma gaitā būs iespējams iepazīties ar īpašajām Pokaiņu apkārtnes zāļu tējām, to pielietošanu.

Ieeja: Ls 1,00- skolēniem, studentiem, pensionāriem; Ls 1,20 – pieaugušajiem; pirmsskolas vecuma bērniem – bez maksas.

Pasākuma koordinators: T. 29725191

Mammadaba novēl jauku atpūtu!
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas