Mārtiņdienas gadatirgus un Gardās dienas Centrāltirgū


No 8. līdz 10.novembrim Centrāltirgū notiks "Mārtiņdienas tirgus", bet sestdien, 9.novembrī jau otro gadu pēc kārtas notiks Gardās dienās, kuru laikā Eiropas lielākā tirgus tirgotāji piedāvās visplašākās degustācijas iespējas ikvienam pircējam.


"Gardās dienas ir iespēja ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim Centrāltirgū nogaršot tos gardumus, kurus ikdienā redzam uz tirdzniecības letēm, bet līdz šim neesam izšķīrušies iegādāties. Tā ir tradīcija, ko veiksmīgi esam aizsākuši pagājušajā gadā un kuru plānojam attīstīt arī turpmāk, veicinot tirgus kultūras popularitāti Latvijā", stāsta Rīgas pašvaldības akciju sabiedrības "Rīgas Centrāltirgus" valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs.


Amatnieku un mājražotāju tirdziņā "Mārtiņdienas tirgus" Centrāltirgū būs iespējams iegādāties gan mājās pagatavotus produktus pēc labākajām tautas tradīcijām, gan iegādāties praktiskus un elegantus amatnieku izstrādājumus.


"Gardajās dienās" sestdien, 9.novembrī visas dienas garumā Centrāltirgus tirgotāji piedāvās savas piedāvātās produkcijas degustēšanu ikvienam interesentam. Akcijā iesaistījušās tirdzniecības vietas būs iespējams atpazīt pēc īpašajām "Gardo dienu" uzlīmēm.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas