Melo – M jubilejas koncertā skanēs versijas par Daft Punk, Black Eyed Peas un ABBA kompozīcijām

Čellu trio „Melo-M” piecu gadu jubilejas koncertā, kas 28. decembrī notiks Rīgas Kongresu namā, līdztekus deju izrādes „Apstājies” iestudējumam un visu laiku populārākajām grupas dziesmām gaidāmi arī vairāki pirmatskaņojumi no topošās deju mūzikas programmas.

Pirmatskaņojumu klāstā būs jaunas versijas par „Daft Punk”, „Black Eyed Peas” un „ABBA” kompozīcijām. Iespējami arī citi pārsteigumi. Topošajā deju mūzikas programmā „Melo-M” iekļaus jaunas un pārsteidzošas versijas par pasaulē populāriem deju mūzikas hitiem un klasiskām dejām Kārļa Auzāna aranžējumos.

 

Vēl jubilejas koncertā gaidāms atskats uz pēdējo piecu gadu populārākajiem skaņdarbiem ar kuru palīdzību trio „Melo-M” spējis gūt ievērojamus sasniegumus ne vien Latvijā, bet arī starptautiski. Kopā ar „Melo-M” koncertā muzicēs bundzinieks Vilnis Krieviņš.

 

Savukārt koncerta pirmajā daļā čellu trio un deju grupa „Dzirnas” piedāvās unikālu iespēju pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal skatīt deju izrādi „Apstājies” ar Agra Daņiļēviča režiju un Kārļa Auzāna oriģinālmūziku.

 

Izrādē "Melo - M" čellisti iejūtas ielu muzikantu tēlos un kopā ar "Dzirnu" dejotājiem izspēlē dažādas situācijas. Daļa no tām skatītājiem būs labi pazīstamas, jo to pamatā ir reāli personāži un notikumi.

 

Avots: nra.lv

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas