“Melo-M” ar koncertu Ogrē noslēgs šīgada Latvijas turneju


Ar koncertuā 23. aprīlī čellu trio „Melo-M” noslēgs šīgada Latvijas koncertturneju „Melo-M.lv”, kuras repertuārā izskanēja jaunas versijas par pazīstamām latviešu tautasdziesmu tēmām.


Koncerts Ogres Kultūras centrā būs pēdējā iespēja visiem interesentiem noskatīties un noklausīties „Melo-M” jaunāko programmu, kurā iekļautas jaunas versijas par populārām latviešu tautas mūzikas tēmām, piemēram, „Tūdaliņ, tāgadiņ”, „Es gulu, gulu”, dziesma „Suitu lūgsna”, ko trio pagājušā gada rudenī ierakstīja kopā ar populāro dziedātāju Anci Krauzi un citas latviskas dziesmas.


Līdztekus koncertprogrammā izskan arī visu laiku populārākie skaņdarbi no grupas repertuāra „Melo-M” čellistu Kārļa Auzāna, Miķeļa Dobičina, Jāņa Paula un sitamo instrumentu meistara Miķeļa Vites izpildījumā.


„Esam pavadījuši ražīgu latvijas turneju, viesojoties daudzās pilsētās un iepriecinot koncertu apmeklētājus, tāpēc gaidāmais koncerts mums būs īpašs – ne tāpēc vien, ka pēdējais šajā turnejā, bet arī tāpēc, ka tā būs lieliska iespēja pateikties mūsu klausītājiem un koncertu apmeklētājiem par atbalstu un labo noskaņu turnejas laikā. Esam pārliecības pilni tā turpināt un sagādāt daudz jaunu muzikālu pārsteigumu,” koncertu apmeklētājime turnejas noslēgumā pateicas „Melo-M’ mūziķi.


Foto: Publicitātes


Pēc Latvijas turnejas noslēguma „Melo-M” gatavojas izvērst plašāku koncertdarbību ārpus Latvijas robežām, jau tuvāko mēnešu laikā piedaloties festivālos un sniedzot koncertus Vācijā, Polijā, Krievijā, Zviedrijā, Lietuvā un citviet.


„Melo-M” jaunākās programmas „Melo-M.lv” Latvijas turneja sākās pagājušā gada nogalē ar lielkoncertu Rīgas Kongresu namā un norisinājās janvārī, februārī, martā un aprīlī daudzu Latvijas pilsētu kultūras centros.


Biļetes uz Latvijas turnejas noslēguma koncertu Ogres Kultūras centrā 23. aprīlī pieejamas „Biļešu paradīzes” kasēs.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas