“Melo-M” izziņo ikgadējo Jaungada lielkoncertu


Rīgas Kongresu namā 27. decembrī notiks ikgadējais čellu trio "Melo-M" Jaunā gada sagaidīšanas lielkoncerts "Jaunais gads LV", kurā izskanēs gan pazīstamas, gan jaunas kompozīcijas.Koncerts notiks divās daļās. Tā iesākumā īsti latviskās noskaņās skanēs jaunas kompozīcijas no topošās tautas mūzikas programmas, kurā būs dzirdamas oriģinālas versijas par latviešu etnomūzikas tēmām. Tieši pateicoties jaunajai mūzikas programmai, koncerta nosaukumā iekļauts saīsinājums "lv", kas īpaši uzver "Melo-M" kā starptautiski pazīstamus, bet Latvijai piederīgus mūziķus.


Savukārt koncerta otrajā daļā "Melo-M" izpildīs visas pazīstamākās kompozīcijas no grupas repertuāra, tiek solīti arī īpaši pārsteigumi.


Tāpat, gatavojoties gada nogalei, čellu trio "Melo-M" aicina visus padomāt par radiem un draugiem, pārsteidzot ar neierastu apsveikumu, kas atrodams nule izveidotajā interneta lapā www.jaunaisgads.lv.


Jaunajā interneta vietnē ikkatrs var dažu minūšu laikā kļūt par čellistu un "muzicēt" kopā ar "Melo-M" uz skatuves, kam nepieciešama tikai viena fotogrāfija. Vēlāk paša izveidoto apsveikumu iespējams nosūtīt gan citiem.


Biļetes uz lielkoncertu "Jaunais gads LV" iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās un internetā.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas