Mežaparkā Lieldienas sagaidīs kopā ar “Trušu karalisti”


Svētdien, 31. martā, no plkst. 12.00 līdz 17.00 kultūras un atpūtas parkā „Mežaparks” Lieldienās pirmo reizi viesosies „Trušu karalistes” pūkainie iemītnieki.


Jau sestdien, 30.martā, laukumā pie Zooloģiskā dārza galvenās ieejas taps īsta trušu pilsētiņa ar greznām mājiņām, cietokšņiem un pat savu trušu baznīcu. „Trušu karalistes” pūkainie iemītnieki priecāsies par ikvienu, kas atnāks tos apciemot un pacienāt ar garšīgu burkānu.


Savukārt 31.martā, plkst.12.00 līdzās „Trušu karalistei” darbosies Lieldienu tirdziņš, kur visiem parka apmeklētājiem būs iespēja iegādāties gardus našķus, kā arī amatnieku darinātus priekšmetus un rotaslietas. Ievērojot vienu no svarīgākajām Lieldienu tradīcijām, gan lieli, gan mazi varēs izšūpoties Lieldienu šūpolēs, lai vasarā nekož odi un cauru gadu nenāk miegs!


Tāpat 31. martā, plkst.12.00 ar krāšņu karnevālu noslēgsies „Mežaparka” Lielās estrādes teritorijā izveidotā „Rīgas sniega parka” sezona. Sniega parka apmeklētājiem, ierodoties ar maskām, visi pakalpojumi karnevāla laikā būs bez maksas. Pasākumu vadīs aktieris un uzņēmējs Juris Žagars.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas