Sākas pieteikšanās skrējienam kāzu kleitās10.jūnijā Mežaparkā skrējiena „Zelta Keda” ietvaros notiks skrējiens kāzu kleitās – „Pelnrušķītes Zelta Keda”. Ar kleitu dalība 5 Ls. Ja kleitas nav – 20 Ls un to piešķir veikals "Labās Mantas". Kleita paliek dalībnieces īpašumā.

Ja Tev jau ir kleita, reģistrējies skrējienam http://www.zeltakeda.lv un http://www.skrien.lv (dalības maksa 5 Ls) un 10.jūnijā stājies uz starta līnijas nevis sporta tērpā, bet kāzu kleitā!

Ja kleitas nav, skrējienam jāpiesakās veikalā "Labās Mantas", Ganību dambī 25d no 1. līdz 8.jūnijam. Dalības maksa 20 Ls. Kāzu kleitu iespējams izvēlēties veikala kāzu salonā.

12 ātrākās skrējējas tālāk piedalīsies otrajā pārbaudījumā - Prinča savaldzināšanā (dejā). Prinču lomās iejutīsies Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra aktieri. Savukārt četras labākās dejotājas varēs pielaikot Zelta Kedu. Viena no četrām tiks pasludināta par uzvarētāju.

Meitene, kas pēc trīs pārbaudījumu veikšanas, tiks pasludināta par Pelnrušķīti, varēs izvēlēties - saņemt veikala "Labās Mantas" dāvanu karti 50 Ls vērtībā vai tikt pie jaunas kāzu kleitas, ar kuru vairs nebūs jāskrien.

Kāzu kleitas no veikala tiešām paliks visu dalībnieču īpašumā: "Viss, kas jādara - jānoskrien 5 km. Katrai dalībniecei skrējiena beigās būs pa kleitai. Uzvarētājai - divas, ja izvēlēsies saņemt šo balvu,” tā Daiga Bitēna, skrējiena organizatore.

"Kāzu kleita parasti tiek vilkta mugurā tikai vienu reizi mūžā, aicinām to izdarīt vēlreiz! Kad Jums vēl būs tāda iespēja noskriet distanci kāzu kleitā?" jautā Daiga Bitēna.

Vairāk par dalību: daiga.bitena@labasmantas.lv, 28386454

 

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas