Micrec izdevis mūzikla “Dzimuši mūzikai” dziesmu albumu


Šonedēļ mūzikas ierakstu kompānija Micrec laidusi klajā mūzikla "Dzimuši mūzikai" dziesmu albumu.
Latvijas Nacionālajā teātrī vēl notiek intensīvi mēģinājumi un sagatavošanas darbi mūzikla „Dzimuši mūzikai” pirmizrādēm, kas paredzētas 1. un 2. septembrī.


Mūziklu iestudē Andris Bulis, horeogrāfiju veidojusi deju studijas Body & Soul vadītāja Līga Liberte. Par izrādes vizuālo ietērpu gādā scenogrāfs Ģirts Mucenieks, video grafiku autors Kristiāns Laķis-Lazdāns, scenāriju un dialogus rakstījusi Līva Paudere, bet tērpus veidojis mūzikla dalībnieks Kašers ar savu komandu KASHOLELA.


Mūziklā piedalīsies jaunie izpildītāji Mārtiņš Ruskis, Antra Stafecka, Marta Ritova, Madara Grēgere, Jānis Buķelis, Kašers, Anete Volmane, Anita Intaite, Oskars Deigelis, Sabīne Berezina, Kristīne Šomase, Toms Bokums, Kristaps Pujāts un Raitis Beķeris. Izrādēs piedalīsies arī noslēpumainā „balstiņa” Haris un dejotāji Ieva Biteniece, Kaspars Meilands, Georgs Bormanis, Oļegs Puzikovs un Ojārs Nicmanis no deju studijām Pro-X un JV Club. Mūziklā piedalīsies arī instrumentālā grupa „Lielupe” Artūra Palkeviča vadībā.


Mūzikla skaņu celiņā iekļautas pārsvarā pašu populārā LNT un izklaides kanālā 2 šova „OKartes skatuve” pirmās un otrās sezonas dalībnieku komponētās dziesmas, kā arī vairākas Raimonda Paula melodijas, kuras savā autorkoncertā jauniešiem reiz dāvāja Maestro Raimonds Pauls. Dziesmas vadmotīva melodiju „Mēs nākam no rītdienas” speciāli mūzikla galvenās lomas tēlotājam Mārtiņam Ruskim rakstījis Ainars Virga.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas