Mīlētāju nedēļa Rīgas Jūgendstila muzejāValentīna dienas romantiskā gaisotne  valdīs no 12. līdz 19. februārim, kad saldi smaržos šokolāde un priecēs senās atklātnes. Ikvienam ekskursijās būs iespēja iepazīt jūgendstila interjeru, baudīt arfas mūzikas skaņas un fotografēties, bet ģimenēm Pasaku rītā sirdis sildīs pasaka par draudzību un mīlestību.

12. februārī plkst. 11.00 Pasaku rītā mīļi gaidītas ģimenes ar bērniem. Kas sasilda rokas un sirdis vēl siltāk par tikko kurinātu kamīnu? Tā ir patiesa draudzība un mīlestība! Kopā ar runci Albertu tiks lasītas pasakas par draudzību un mīlestību, kas pārvar visus šķēršļus.

12. februārī plkst. 14.00 un 16.00, kā arī 14. februārī plkst. 16.00 muzejā norisināsies īpaši saldas Valentīndienas ekskursijas. Skanēs arfas koncerts, pēc kura aicinās iepazīt jūgendstila daudzveidību muzejā, piestāt mīlestības saliņā un iemūžināt mirkli fotogrāfijā, bet virtuvē varēs degustēt gardo Pūres šokolādi.

Ekskursijas romantiskā gaisotnē mīlas pāriem Rīgas Jūgendstila muzejā notiks līdz pat 19. februārim katru dienu plkst.16.00.

No 12. līdz 19.februārim visiem, kuri muzeju apmeklē divatā, jāpērk tikai viena ieejas biļete, vēsta muzejā.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas