Milow Rīgas koncerta īpašais viesis būs Dons


Pasaulslavenā beļģu dziedātāja Milow Rīgas koncertā, kas notiks 29. novembrī "Sapņu fabrikā", īpašais viesis būs talantīgais dziedātājs un komponists Dons, kas koncertam gatavo īpašu akustisko programmu.


Londonā dzīvojošais Dons (īstajā vārdā Arturs Šingirejs) aicinājumu piedalīties Milow Rīgas koncertā uztver ar lielu prieku, jo uzskata Milow par ļoti mūsdienīgu un talantīgu mākslinieku: "Tā ir iespēja dziedāt uz vienas skatuves ar patiesi lielisku mūziķi, kas klausītājiem dāvā īpašu mūziku. Un tā ir iespēja uzstāties lieliskākajai publikai pasaulē – Latvijas klausītājs ir kritisks, izvēlīgs un ļoti godīgs. Koncertam Rīgā gatavoju akustisko programmu, kurā būs gan jau labi pazīstamas dziesmas, gan gaidāms arī kāds pirmatskaņojums," stāsta Dons.


Kā zināms, Milow ar savu akustisko koncertu Rīgā viesosies 29. novembrī savas Eiropas tūres "" ietvaros. Milow (īstajā vārdā Jonathan Vandenbroeck) ir viens no šībrīža Eiropas veiksmīgākajiem māksliniekiem.


Milow pēdējo 3 gadu laikā sniedzis vairāk nekā 300 koncertus 20 valstīs. Viņš ir apdāvināts stāstu rakstnieks, kas apvieno akustisku folkmūziku ar mūsdienīgiem popmūzikas elementiem. Viņa dziesmas ir aizraujošas – jau pirmo reizi klausoties, mūzika atstāj pārsteidzošu iespaidu, kas rodas viņa unikālā valodas pielietojuma dēļ. Viņa lieliskā balss, fascinējošie stāsti un skatuves māksla padara viņu par vienu no izcilākajiem mūsdienu izpildītājiem. Viņa dziesmas "Ayo Technology" (50 cent covers), "You and Me" (In My Pocket), "Little in the Middle" un daudz citas ik dienu skan radio un ierindojas prestižākajos mūzikas topos. Milow koncertā "Less is More" būs ietverti gan hiti, gan senākas dziesmas, kas reti atskaņotas pēdējo gadu laikā, kā arī pavisam jauni skaņdarbi.


Biļetes uz koncertu var iegādāties "Biļešu servisa" kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuserviss.lv. Biļešu sākumcena – Ls 15.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas