Muzeju naktī ES mājā notiks Kashuks un MNTHA koncertsAtzīmējot Eiropas muzeju nakti, 16.maijā, no plkst. 20.00 līdz 22.00 Eiropas Savienības mājā aicinām apmeklēt jauno mūziķu Kashuks un MNTHA koncertu „Nepieradinātā jaunrade”.

Elektroniskās mūzikas izpildītājs Kashuks izdevis divus elektroniskās mūzikas albumus, veidojis remiksus Latvijā populārajām grupām Instrumenti, Carnival Youth un Prāta Vētra. Kashuks ieraksts „Piece of a Chance Pt.3” piecu albumu konkurencē uzvarēja šī gada „Zelta Mikrofons” nominācijā „Labākais elektroniskās mūzikas albums”.

Jaunā dziedātāja MNTHA klausītāju sirdis iekaroja, piedaloties televīzijas šovā „Supernova 2015”. Pārsteidzošā MNTHA dziedāšanas prasmi attīstījusi mūzikas skolās un dažādos koros. Paralēli dziedāšanai viņa nodarbojas ar zīmēšanu, gleznošanu, fotografēšanu, ģitāras un klavierspēli, rollerdērbiju un riteņbraukšanu.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Muzeju nakts ir tradicionāls Eiropas mēroga pasākums maijā, kad vienu nakti durvis ver lielākā daļa muzeju, teātri, izstāžu zāles, bibliotēkas, arī Eiropas Savienības māja, rīkojot īpašus pasākumus.

Eiropas Savienības mājā vienuviet atrodas Eiropas Parlamenta Informācijas birojs, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, kā arī Zināšanu, sarunu un mākslas istabas. ES mājā var saņemt pieredzējušu speciālistu konsultācijas, kā labāk izmantot ES sniegtās iespējas, bezmaksas informatīvos izdevumus, ieskatīties ES datubāzēs internetā, kā arī piedalīties dažādos pasākumos: diskusijās par Latvijai un Eiropas Savienībai svarīgiem notikumiem, informatīvajos semināros, radošajās darbnīcās, kino vakaros, kā arī apmeklēt izstādes, kultūras pasākumus un iepazīties ar Eiropas valstu tradīcijām un vēsturi.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas