Nacionālajā teātrī sākas biļešu iepriekšpārdošana decembrim


Ceturtdien, 24. oktobrī, Latvijas Nacionālais teātris sāk biļešu iepriekšpārdošanu decembra mēnesim, vēsta teātra pārstāve Līga Rimšēviča.


Lielāko decembra repertuāra daļu veidos izrāde ģimenei "Sudraba slidas" un "Gadumijas koncerts – ielūdz Nacionālā teātra aktieri". Būs skatāma arī Valtera Sīļa jaunā izrāde "Divu kungu kalps. Anno 1963", kurai pirmizrāde būs 28. novembrī. Plašs repertuāra izrāžu piedāvājums ir OKartes Jaunajā zālē un Aktieru zālē.


Koncertā būs svinīga gadumijas atmosfēra kopā ar kori "Sonore" un dziesmām, kas paceļ sirdis pret debesīm. Dzeja un Nacionālā teātra zelta putekļi kopā ar Astrīdu Kairišu, Uldi Dumpi un Ģirtu Jakovļevu. 2. daļā mutuļojošs karnevāls, kurā labi atpazīstami tēli no Nacionālā teātra izrādēm mainīsies lomām un atgādinās par gadu mijas brīnumiem.


Izrāde "Sudraba slidas", kas veidota pēc tāda paša nosaukuma Mērijas Meipsas–Dodžas stāsta motīviem, tiks spēlēta jau trešo sezonu – teātra repertuārā tā tiek iekļauta decembrī un janvārī. Tā ir izrāde vecākiem, kas vēlas saviem bērniem uzdāvināt ticību brīnumam un pārliecību, ka laba sirds ļauj pārvarēt visus šķēršļus par spīti tam, cik daudz naudas tev makā. Un, protams, bērniem.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas