Nācis klajā Džordža R. R. Mārtina sāgas “Dziesma par ledu un uguni” trešais romāns “Zobenu vētra”


Izdevniecība “White Book” laidusi klajā Džordža R. R. Mārtina romāna “Troņu spēle” trešā turpinājuma pirmo daļu ar nosaukumu “Zobenu vētra”. Grāmatā lasītāju kā allaž pārsteigs karaļu spozme un zaudētāju posts, vilkači, asinis un pārdrošas seksa ainas.


“Dziesma par ledu un uguni” ieved neprātīgi pārbagātas fantāzijas pasaulē. Autors, par pamatu ņemot Sarkanās un Baltās rozes karus vēlīno viduslaiku Anglijā, ir radījis pats savu valstību – tik dzīvu, bagātu, valdzinošu un vienlaikus baisu, ka tā apbūrusi visu mūsdienu pasauli. Grāmata nopērkama gan drukātā, gan elektroniskā formātā. To iespējams iegādāties ne tikai grāmatnīcās visā Latvijā, bet arī izdevniecības interneta veikalā http://www.whitebook.lv/lv/interneta-veikals un elektronisko grāmatu veikalā www.e-gramatas.lv, kā arī iBookstore.


Viens no pieciem pretendentiem uz troni ir gājis bojā, taču kari turpinās. Sabiedrotie apvienojas un šķiras, tikai Džofrejs vēl arvien sēž Dzelzs tronī un turpina valdīt pār septiņām valstībām. Viņa sīvākais sāncensis valdnieks Staniss ir cietis sakāvi. Jaunais Robs valda pār ziemeļiem, bet cauri asinīm slacītām ārēm tuvojas trimdas karaliene Dinerīsa – trīs vienīgo dzīvo pūķu pavēlniece. Visi gatavojas izšķirošajai cīņai, bet situāciju vēl vairāk nokaitē mežoņu armijas pārdabisku dzīvo miroņu pavadībā. Kamēr vien pāri septiņām valstībām nebūs brāzusies zobenu vētra, neviens nevarēs atvilkt elpu.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas