Nākamgad Rīgā uzstāsies Andrea Bočelli


Nākamgad, 10.janvārī, "Arēnā Rīga" simfoniskā orķestra pavadījumā uzstāsies tenors Andrea Bočelli, vēsta "Makroconcert Latvia" sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Keiša.


Koncertā tenors sniegs iespēju Latvijas klausītājiem novērtēt visslavenāko Itālijas un pasaules operu ārijas, kā arī vairākas kompozīcijas no albuma "Love in Portofino". Publiku gaida arī vairāki muzikāli pārsteigumi.


Bočelli panākumu ziņā pārspēj jebkuru klasiskās mūzikas solistu. Viņš ir guvis panākumus divos krasi atšķirīgos žanros - krosoverā un klasiskajā mūzikā -, abos no tiem pārdodot miljoniem albumu kopiju. Bočelli unikālais balss tembrs, vienlaikus maigi melanholisks un spēcīgs, nav salīdzināms ne ar vienu citu, un viņa daiļrade spēj ienest klasikas izsmalcinātību un eleganci popmūzikas pasaulē.


Tenora jaunākais albums "Love in Portofino" izdots 2013.gada oktobrī. Šajā CD/DVD izlasē dzirdami vairāki Itālijas un citu valstu komponistu skaņdarbi, ieskaitot dziesmas "Anema e Core", "Love in Portofino", kā arī "Il nostro incontro". Tajā iekļautas arī vairākas romantiskas kompozīcijas no viņa pēdējā studijas albuma "Passione" - "Love Me Tender", "Champagne", "Roma nun fa la stupida stasera", "Perfidia" un "Quizas, Quizas, Quizas".


Mūziķis saņēmis daudz prestižu balvu, ieskaitot "Golden Globe" un "Grammy", un viņa albumi joprojām tiek pārdoti ārkārtīgi lielās tirāžās un ieņem augstas vietas mūzikas topos - "Sacred Arias" saglabāja nemainīgu pirmo vietu klasiskās mūzikas topā vairāk nekā trīs gadus. Dziedātāja vārds ierakstīts arī Ginesa rekordu grāmatā.


Savas 20 gadus ilgās muzikālās karjeras laikā Itālijas tenors pārdevis vairāk nekā 80 miljonus albumu kopiju un kļuvis par dzīvu leģendu. Bočelli dziedājis pasaules slavenākajiem cilvēkiem - pāvestiem, karaļiem, princesēm, prezidentiem. Mūziķis uzstājas vien dažas reizes gadā, tādēļ katrs viņa koncerts ir nozīmīgs notikums mūzikas mīļotājiem.


Biļetes uz Bočelli koncertu tirdzniecībā nonāks 25.martā plkst.10 "Biļešu servisa" tīklā un tīmekļa vietnē "andreabocelli.com/tickets".


Iepriekš tenors Rīgā uzstājies 2009.gadā Mežaparka Lielajā estrādē, pulcējot vairāk nekā 14 000 skatītāju. Hallē "Arēna Rīga" vietu skaits ir ierobežots, tādēļ uz šo koncertu tirdzniecībā nonāks ne vairāk kā 8000 biļešu.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas