Nikolajs Puzikovs iedzied duetu ar Katrīnu BinderiDziedātājs un policists Nikolajs Puzikovs, kurš pērn izdeva savu debijas albumu “Te nu es esmu”, iedziedājis jaunu dziesmu duetā ar dziedātāju Katrīnu Binderi, kura pašlaik tikai gatavo savu debijas dziesmu albumu.

Jaunās dziesmas “No ziemeļiem uz dienvidiem” mūzikas un vārdu autors ir Jelgavas grupas “On My Way” līderis Gatis Mūrnieks, kurš pats par šo dziesmu stāsta : ''Mēs dzīvojam ļoti plašā pasaulē, kura katru dienu dod mums iespējas sasniegt savus sapņus. Vienīgais, kas mums ir limitēts, taču viss pārējais mums ir dots neierobežoti. Liekot soli pa solim, panākumi būs neizbēgami un līdz zvaigznēm tiks katrs, kurš to vēlēsies. Jo par velti šajā pasaulē ir tikai asaras, kamēr viss pārējais nāk ar smagu darbu!''

Sākotnēji dziesmas autors Gatis, šo dziesmu bija paredzējis pavisam citai dziedātājai. Dziesmu aranžējis un producējis pieredzējušais studijas producents Gints Stankevičs. Par dziesmu šobrīd iespējams nobalsot arī “Muzikālās bankas” dziesmu aptaujā.

Nikolajs, kura kontā jau ir duets ar dziedātāju Eviju Sloku, pašlaik turpina uzstāties gan kā solo mākslinieks, gan arī kopā ar latviešu hiphopa duetu “Olas”, kamēr Katrīna Bindere pašlaik kopā ar Guntaru Raču, Uģi Tirzīti un Andri Alviķi intensīvi koncertē visā Latvijā, atbalstot Rača jaunās grāmatas “365” izdošanu. Koncertos Katrīna izpilda arī savu līdz šim veiksmīgāko dziesmu “Tev līdzās” un citas pazīstamas dziesmas.

Dziesma pieejama Spotify, iTunes, Amazon un citur.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas