Nina Dobreva pamet seriālu “Vampīra dienasgrāmatas”Aktrise Nina Dobreva oficiāli paziņojusi par aiziešanu no pasaulē slavenā seriāla "Vampīra dienasgrāmatas".

Par aiziešanu no seriāla aktrise paziņojusi izmantojot savu Instagram kontu, kurā ievietojusi fotogrāfiju ar seriāla aktieru un filmēšanas komandas svinībām, vēlāk medijiem apstiprinot, ka tā bijusi atvadu ballīte un viņas varone Elēna Gilberta savu dzīvi seriālā ir nodzīvojusi.

"Es vienmēr zināju, ka gribu, lai Elēnas stāsts būtu sešu sezonu piedzīvojums, un šo sešu gadu laikā es izdzīvoju mūža lielāko piedzīvojumu," raksta aktrise.

"Es biju cilvēks, vampīrs, dubultnieks, traks nemirstīgais, dubultnieks, kas izliekas par cilvēku, cilvēku, kas izliekas par dubultnieku. Mani nolaupīja, nogalināja, spīdzināja, nolādēja, nolaupīja, es miru un atdzimu, un priekšā ir vēl tik daudz sezonas finālā," turpina aktrise.

"Elēna iemīlējās nevis vienreiz, bet divreiz un ieguva divus, episkus dvēseles radiniekus. Bet es pati esmu ieguvusi dažus no labākajiem draugiem, ko jebkad pazīstu un šie cilvēki ir kļuvuši par manu ģimeni, kuru es mīlēšu vienmēr," norāda Dobreva.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas