No 1. februāra TV3 kanālos atgriežas raidījums “Gatavo 3”No 1.februāra kanāla TV3 ekrānos atgriežas raidījums "Gatavo 3" ar burvīgajām vadītājām Lindu Vilmansoni, Annu Pannu un Līvu Kļaviņu.

Šarmantās vadītājas parūpēsies, lai jaunais gads būtu garšīgs, vēl interesantāks kā aizvadītais, un, lai izdotos turēt solījumus, kas doti sev un skatītājiem. Nemainīgas vērtības būs gatavošana noteiktai tēmai, vēlme pārsteigt un kopīga pagatavotā baudīšana piknikā. Atšķirīgais jaunajā sezonā būs raidījuma tēma, kas tagad tiks veltīta arī aktuālām garšām un tendencēm kulinārijas pasaulē. Gads tiešām solās būt gards!

2015.gada prognoze – garšīgs gads!

Gatavo 3 meitenes apsola, ka šis gads būs tikpat garšīgs un vēl interesantāks, kā aizvadītais, jo sagatavojušas skatītājiem daudz jaunu ideju un recepšu. Šosezon pelnītu meiteņu ievērību iegūs kā pašmāju saknes un dārzeņi, piemēram, kāpostiņš un biete, tā eksotiskāki brāļi – sarkanais apelsīns, čili un citi. Tāpat meitenes dalīsies receptēs, kas veltītas noteiktām aktuālām tēmām. Piemēram, cīņai pret pavasara baciļiem un vīrusiem jeb imunitātes stiprināšanai, vai tendencēm kulinārijas pasaulē kā vegānismam. Raidījuma laikā tiks izstāstīts, kas tas ir par zvēru, un ko tāds ēd?. Kopīgai pagatavoto ēdienu nobaudīšanai meitenes arī šosezon meklēs interesantas un, iespējams, pat nedaudz savdabīgas vietas. Viņas viesosies gan Latvijas Leļļu teātrī, gan apskatīs senus laikus piedzīvojušus spēkratus, kā arī iepazīs un parādīs Rīgu no dažādiem skatu punktiem.

Apņemšanās – svēts pienākums!

Šosezon Linda Vilmansone būs klasisks piemērs jaunā gada apņemšanās rituālā. Viņa Gatavo 3 jauno sezona sāks ar solījumu sev un arī skatītajiem, kas neļaus tik viegli no solītā atkāpties. Viņas apņemšanās ir sākt gatavot veselīgāk! L.Vilmansone par savu apņemšanos:

Skatītāji varēs būt liecinieki, cik viegls vai grūts patiesībā ir ceļš uz veselīgu ēšanu, un ar kādām grūtībām, izaicinājumiem un kārdinājumiem L.Vilmansonei nāksies sastapties sezonas laikā.

Veselīgas kūkas

Anna Panna kūku cepšanu pret zaļumu kapāšanu nemainīs, tāpēc uztraukumam nav pamata. Taču gardu kūku un saldo ēdienu baudīšana nav tikai izredzēto prioritāte. Kūkas ir visiem! Lai to pierādītu, Anna Panna šosezon neaizmirsīs arī par tiem saldumīļiem, kas nevar vai negrib lietot piena produktus vai miltu izstrādājumus. Katram tiks pa padomam un meistarīgam knifam, ko pēcāk izmēģināt mājās, lai iepriecinātu garšu karpiņas.

Savukārt garšu pētniece Līva Kļaviņa, kurai nav nepieciešama apņemšanās dzīvot un gatavot veselīgāk, jo viņas pārliecība jau ir veselīgs ēdiens, kas nebūt nav pliekans un bezgaršīgs, mēģinās palīdzēt. Ar savām zināšanām par katra produkta labajām un sliktajam īpašībām, par pareizu garšu balansēšanu un tā nozīmi pavārmākslā, un praktiskiem padomiem virtuvē – kā ietaupīt, kā labāk, ātrāk vai noderīgāk panākt vienu vai otru rezultātu, par kuru līdz šim mums nebija pat nojausma.

Skatieties Gatavo 3 otro sezonu no 1.februāra katru svētdienas rītu 9:25 kanālos TV3 un TVPlay!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas