TV3 ekrānos skatītājus priecēs dziesmu spēle “Sanāciet, sadziediet!”No 30.janvāra tiks aizsākta jauna piektdienas vakaru tradīcija TV3 ekrānos – dziesmu spēle "Sanāciet, sadziediet!" To atzinīgi novērtēs ikviens skatītājs, kas klausās un mīl latviešu dziesmas.Turpmāko 12 nedēļu garumā pie TV3 ekrāniem pulcēties aicināti draugi, radi un kaimiņi, lai pārbaudītu savas dziesmu vārdu zināšanas un kopīgi nodotos skanīgai sacensībai ar dziesmu spēles vadītāju Baibu Sipenieci-Gavari.

Cik labi zināt latviešu dziesmu vārdus?

Vecgada vakarā pirmo reizi TV3 ēterā nonāca krāšņā un aizraujošā dziesmu spēle Sanāciet, sadziediet!. Ar prieku skatītājiem tiek ziņots, ka tā jau 30.janvārī sāksies pa īstam, un var apsolīts, ka nerimstoša vēlme dziedāt būs ne tikai pašiem dalībniekiem, bet arī skatītājiem zālē un pie TV3 ekrāniem. Esat gatavi pārbaudīt zināšanas dziesmu vārdos jaunā, nebijušā dziesmā spēlē?! Sanāciet, sadziediet vadītāja Baiba Sipeniece–Gavare par gaidāmo dziesmu spēli teic: “Vārdus no dziesmas nevar izmest. Gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.” Katra raidījuma sākumā B.Sipeniece–Gavare no zālē sēdošajiem skatītājiem izvēlēsies sešus spēlētējājus, kuri centīsies pierādīt, ka zina latviešu dziesmu vārdus, un mēģinās to pierādīt uz skatuves. Dalībniekus un dziesmu spēles vadītāju muzikāli atbalstīs un papildinās basists Roberts Rasa, sitaminstrumenti – Ainis Zavickis, ģitārists Uldis Beitiņš, taustiņinstrumenti – Džulians. Savukārt melodijas vārdos palīdzēs ietērpt burvīgā Karīna Tropa un Ivo Grīsniņš Grīslis.

Dalībniekus sagaida seši posmi!

Jaunā TV3 dziesmu spēle Sanāciet, sadziediet! kopumā sastāvēs no sešām muzikālām daļām – Izvēlies četrus, Vārdu spēle, Dziedi ar pretinieku!, Karaoke izaicinājums, Piedziedājumu zini? un Alfas superfināls. Katrā no posmiem dalībnieki pelnīs punktus, kurus iegūs par pareizām atbildēm jeb dziesmām. Karaoke izaicinājums būs saspringtākais no pieminētajiem posmiem, jo no četriem dalībniekiem tālāk tiks divi, kuri līdz tam būs saņēmuši augstāko punktu skaitu. Savukārt pēc tam sekos posms Piedziedājumu zini?, kas noslēgsies ar Alfas superfinālu. Balvā dziesmu spēles uzvarētājs ik piektdienas vakaru iegūs burvīgo kausu un naudas balvu no Ondo.lv, iespējams, arī Galactico dāvanu karti no tirdzniecības parka Alfa!

Nereti TV3 dziesmu spēles studijā Sanāciet, sadziediet! spēkiem un muzikālajām zināšanām mērosies arī sabiedrībā zināmas un mīlētas personības. Jau tagad var atklāt, ka TV3 studijā dziedam ieraudzīsiet tādus cilvēkus kā Gints Grāvelis, Artis Robežnieks, Normunds Jakušonoks, Lauris Reiniks, Normunds Zušs un Atis Auzāns. Protams, tas nebūt nav viss – 12 nedēļu garumā savas muzikālās zināšanas pārbaudīs ne viens vien.

Dziesmoti vakari ar Sanāciet, sadziediet! no 30.janvāra piektdienās 20:40 kanālos TV3 un TVPlay!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas