Norisināsies tradicionālais mūzikas festivāls “Saulkrasti Jazz”


No 16. jūlija līdz 21. jūlijam norisināsies tradicionālais mūzikas festivāls "Saulkrasti Jazz", kas piedāvās koncertus Rīgā un Saulkrastos. Šogad festivāls svinēs savu 15 gadu jubileju, vēsta organizatori.Šovasar kā festivāla programmas galvenais viesis būs nigēriešu dziedātājs Ola Onabule no Lielbritānijas, kurš ir iedvesmojošs 21.gadsimta dziedātājs. Ola ir uzstājies uz pasaules lielāko festivālu galvenajām skatuvēm ieskaitot Montreal Jazz Festival, Vancouver Jazz Festival un daudzus citus. Viņš ir uzstājies kopā ar tādiem pasaules labākajiem soul un jazz māksliniekiem kā Al Jarreau, Dianne Reeves, Joe Zawinul, Roberta Flack, Natalie Cole, Roy Hargrove, Gladys Knight un Patti LaBelle.


Saulkrastu džeza festivāla viesu vidū būs arī "Jelgavas jauniešu Big Band" un "Jelgavas Big Band", kas bezmaksas koncertā uzstāsies uz "Origo Summer Stage" skatuves.


Tāpat festivālā uzstāsies Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskola un Rīgas Doma kora skolas audzēkņi, muzikālā apvienība "La Petite Paris", Lietuvas mūziķi "Siauliai Big Band", "Kestutis Vaiginis Quartet" un "Vilnius Jazz Orchestra", muzikālā apvienība "TomTomm Quartet" no Igaunijas un Raimonda Macata kvintets jeb "RM5".


Festivālā priekšnesumu sniegs arī Latvijas un Dānijas divu džeza mākslinieku veidotais projekts "Frank / Pashkevich Quartet", Vācijas grupa "Mo’ Blow", bundzinieku duets "The Drumbassadors" no Nīderlandes, grupa "Sofia Fusion Quartet" no Bulgārijas, kā arī citi.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas