Nosaukti 2010./2011.gada sezonas Valmieras teātra labākie mākslinieki

29.decembrī Valmieras drāmas teātrī pēc svētku koncerta "Tavas saknes tavā zemē" notika ikgadējā teātra balvu pasniegšanas ceremonija, kurā godināja 2010./2011.gada sezonas labākos māksliniekus.

Šogad Valmieras teātris kopā ar Valmieras pilsētas pašvaldību balvu pasniegšanas ceremonijā godināja divus labākos aktierus un aktrises (nešķirojot pirmā un otrā plāna lomas). Labākās 2010./2011.teātra sezonas aktrises balvu saņēma Elīna Vāne par Natālijas un Dace Eversa par Taņas lomu izrādē "Gribu, bet baidos". Par labākajiem aktieriem tika atzīti Tālivaldis Lasmanis par Tomasa Stokmaņa lomu izrādē "Dr. Stokmanis" un Aigars Apinis par Akordeonista lomu izrādē "Gribu, bet baidos" un Aslaksena lomu izrādē "Dr. Stokmanis". Īpašo Valmieras teātra režisoru Oļgerta Krodera, Feliksa Deiča, Vara Braslas un Viestura Meikšāna balvu saņēma Inese Ramute un Mārtiņš Meiers par radošu iniciatīvu un profesionālu izpildījumu, veidojot izrādi bērniem "Baltā kamielēna sapnītis". Par aizvadītās sezonas labāko tehnisko darbinieku tika nosaukts teātra butafors Pēteris Plūmītis. Balvu par mūža ieguldījumu saņēma aktieris Andris Vidiņš, kas Valmieras teātrī nostrādājis daudzus gadus un Valmieras teātra cienītājiem atmiņā palicis ar lomām, kas spēlētas Pētera Lūča režijā.

Kā ik gadu apbalvošanas ceremonijā piedalījās teātra draugi un atbalstītāji, kas sekojuši līdzi teātra izrādēm, un šajā vakarā apbalvoja savus favorītus. VDT atbalstītājs "Valmieras piens" un tā valdes loceklis Harijs Panke pasniedza dāvanu visam izrādes "Mākoņains, iespējams skaidrosies" (režisors O. Kroders) radošajam un tehniskajam kolektīvam. Ar dāvanām un laba vēlējumiem aktierus sumināja SEB bankas Valmieras filiāles pārvaldnieks Aleksandrs Bimbirulis, mazumtirdzniecības uzņēmums RIMI, restorāns "Rātes vārti", "Dikļu pils", Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, "Jacobs Creek", salons "SPA LĪGA", ziedu salons SIA "Rēzija", SIA "Aktīvā tūrisma centrs EŽI", "Narvesen", grāmatu apgāds "Zvaigzne ABC", pilsētas galerija "Valleta". "Valmiermuižas alus" galvenais saimnieks Aigars Ruņģis noslēgumā pasniedza teātrim un visiem teātra skatītājiem pārsteiguma dāvanu, veltījumu nākamajai sezonai - par godu topošajai izrādei "Advents Silmačos" ražotu alu ar jaunu garšu un nosaukumu "Silmaču alus". Jaunums apbalvošanas ceremonijā bija skatītāju apsveikums, kad divi mazi zēni no savas ģimenes kā dāvanu pasniedza Valmieras teātrim plazmas televizoru izrāžu reklamēšanai teātra skatītāju zonā.

Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas