Noskaidroti konkursa „Supernova 2015” pusfinālistiSvētdienas vakarā Latvijas Televīzijā (LTV1) varējām vērot otro autoru un izpildītāju konkursa „Supernova 2015” atlasi - tiešraidē uz skatuves kāpa nākamie 10 dalībnieki, lai sacenstos par iespēju iekļūt pusfinālā.

Dalībniekus vērtēja gan žūrijas komisija, kuras sastāvā bija vokālā konsultante Ieva Kerēvica, grupas „Prāta Vētra” dalībnieks un viens no šova producentiem Kaspars Roga, dziedātājs Dons, mūzikas producents Guntars Račs, gan skatītāji, kuri par saviem favorītiem varēja balsot pa telefonu un internetā.

Žūrijas komisijas pārstāvji atzina, ka šoreiz izvēlēties pusfinālistus bija sarežģītāk nekā pagājušajā svētdienā. Katram žūrijas loceklim bijis diezgan atšķirīgs viedoklis par to, kuri no otrās atlases dalībniekiem būtu pelnījuši tikt pusfinālā.

Skatītāji visaugstāk novērtēja Aminatu un Markusu Rivu, arī žūrijas komisija atzina, ka viņiem ar skatītājiem sakritis vērtējums par šiem izpildītājiem. Žūrija no savas puses pusfinālam izvirzīja Rihardu Bērziņu un „Euphony”.

Pēc otrās atlases četri pusfinālā tikušie dalībnieki un dziesmas:

Euphony "Home” (Andris Kivičs / Andris Kivičs)
Aminata "Love injected" (Aminata Savadogo, Kaspars Ansons / Aminata Savadogo)
Markus Riva "Take Me Down" (Miķelis Ļaksa / Miķelis Ļaksa)
Rihards Bērziņš “Your Eyes” (Ingars Viļums / Ingars Viļums)

Atlasēs un pusfinālā izpildītājus un autorus vērtēja gan žūrija, gan skatītāji, bet uzvarētāju finālā noteiks tikai skatītāju balsojums. Skatītāju balsojumu veido telefonbalsojums un internetbalsojums.

„Supernova 2015” pusfināls un fināls notiks 15. un 22.februārī.

Ar „Supernova 2015” palīdzību tiek meklēts „hits” un harizmātisks izpildītājs, kuram šī ir atspēriena platforma tālākam darbam. „Supernova 2015” uzvarētājs arī dosies pārstāvēt Latviju „Eirovīzijas” starptautiskajā konkursā Austrijā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas