ASV kinoteātros lielisku debiju piedzīvo komēdija “Sūklis Bobs Kvadrātbiksis”ASV kinoteātros par pārliecinoši favorīti kļuvusi piedzīvojumu komēdija «Sūklis Bobs Kvadrātbiksis», nedēļās griezumā iekasējot 56 miljonus ASV dolāru.

Iemīļotais animācijas seriāla varonis Sūklis Bobs Kvadrātbiksis un viņa draugi turpina savus piedzīvojumus uz lielā ekrāna.

Sūklis Bobs kopā ar draugiem dodas piedzīvojumiem pilnā ceļā, lai atgūtu Krabīša pīrādziņa mērces slepeno formulu, ko veikli pamanījies nočiept viltīgais Burgerbārda.

Uz otru vietu noslīdējusi iepriekšējo nedēļu līdere Klinta Īstvuda godalgotajam «Oskaram» nominētā biogrāfiskā kara drāma «Amerikāņu snaiperis» ar Bredliju Kūperu titullomā. Filma nedēļas griezumā iekasējusi 24, 1 miljonu ASV dolāru.

Piedzīvojuma filma «Jupiteras ceļš» ierindojusies trešajā vietā ar iekasētiem 19 miljoniem, kas tiek atzīts par visai vāju sniegumu no filmas, kuras uzņemšana izmaksājusi krietni vairāk.

Tā labākā debija nav izdevusies arī fantāzijas piedzīvojumu filmai «Septītais dēls». Filma iekasējusi vien 7, 1 miljonu, tādējādi ierindojoties ceturtajā vietā.

Savukārt uz piekto vietu noslīdējusi ģimenes filma «Lācēna Padingtona piedzīvojumi». Nedēļas griezumā filma iekasējusi 5,2 miljonus ASV dolāru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas