Notiks pasākums “Nāc, sajūti, iedvesmojies, Mežotnes pils ietērpta kāzu noskaņās!”


Turpinot tradīciju 6. oktobrī no plkst. 13.00 līdz 17.00 Mežotnes pilī otro gadu pēc kārtas notiks pasākums – "Nāc, sajūti, iedvesmojies, Mežotnes pils ietērpta kāzu noskaņās!" Šajā dienā Mežotnes pils aicina ikvienu, kam aktuāla kāzu tematika.


Interesentiem būs iespēja iepazīties un apskatīt Mežotnes pili kā svinību un kāzu vietu, tikties ar dažādiem kāzu pakalpojumu sniedzējiem, nobaudīt ēdienus un dzērienus, aplūkot kāzu tērpus un aksesuārus, galma dāmu un kungu pavadībā pārģērbties 18. gs. tērpos, iepazīties ar kāzu pieturvietu piedāvājumu, aplūkot 19. gs. iekārtotos viesnīcas numuriņus. Topošās līgavas klātienē varēs vērot līgavu pārvērtību fotosesiju. Varēs uzzināt par jaunākajām tendencēm kāzu pasaulē, kā arī būs iespēja saņemt atbildes uz praktiskiem jautājumiem par laulību ceremoniju reģistrēšanu.


Kā pastāstīja Mežotnes pils pārstāvji, šā gada jaunums – Mežotnes pils 2013. gada laulību ceremoniju izpārdošana. Visi jaunie pāri, kas šajā dienā noslēgs sadarbības līgumu par kāzu svinībām Mežotnes pilī vai Igates pilī, dāvanā saņems Jaunlaulāto numuriņu bez maksas.


Nāciet, sajūtiet, iedvesmojieties un izbaudiet šo dienu!


Ieeja bez maksas.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas