Olga Rajecka ar jubilejas koncertu Dzintaros prezentēs arī jauno DVD


26. augustā Dzintaru koncertzālē notiks Olgas Rajeckas jubilejas koncerts, kas noslēgs jubilejas gadu.


Koncertprogramma, kurā piedalās arī diriģenta Andra Veismaņa vadītais Vidzemes kamerorķestris piedāvā plašu un noskaņām bagātu Olgas Rajeckas karjeras pārskatu, kurā dzirdamās dziesmas ("Es neesmu Džeina Fonda", "Pasaule, pasaulīt", "Kad man vairs nebūs 16", "Apvij rokas", "Nelaid, māte, bērnus mežā", "Ziemeļvējā", "Tu esi skaista visos niekos, sīkumos" u.c.) tapušas vairā nekā 30 gadu garumā un sen pieskaitāmas latviešu estrādes pamatvērtībām. Taču Dzintaros publiku gaida ne tikai atmiņu vakars. Tiks izpildītas arī divas pavisam jaunas Imanta Kalniņa dziesmas - "Dvēselīte" (Ojāra Vācieša teksts) un "Lai rausi" (Broņislavas Mārtuževas teksts), ko māksliniece pirmo reizi dziedāja nesenajā Imantdienas koncertā Cēsīs. Skanēs arī Raimonda Paula hita "Robots" jaunā versija un Ulda Marhilēviča dziesma "Trīs soļi", ko komponists ar Guntara Rača vārdiem sacerējis speciāli Olgas jubilejai un kas pirmatskaņojumu piedzīvoja koncertā Operā.


Arī šoreiz uz skatuves netrūks viesu - grupas Turaidas Roze, Eolika un Boriss Rezņiks, Violetais Lielvārdes koris, Varis Vētra, Aigars Grāvers un Raimonds Macats. Šā gada koncertu sērijā pirmo reizi ar Olgu uzstāsies arī viņas kādreizējās kolēģes no šarmantās grupas Dāmu pops, kā arī latgaliešu mūziķi Laimas muzykanti.


Dzintaru koncertā par īpašu pirmās dienas cenu būs iespējams iegādāties jauno DVD, savukārt pēc uzstāšanās Olga sniegs autogrāfus.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas