Origo Summer Stage šodien pieskandinās grupa “The Quinters”


Piektdien, 15. jūnijā Origo Stacijas laukumā ikgadējā vasaras kultūras aktivitāšu centra "Origo Summer Stage" ietvaros uzstāsies popdžeza grupa "The Quinters" instrumentālais duets "Rihard un Co"."The Quinters" uzstāsies jau no pulksten 15.00 līdz pat 19.00. Pēc tam divas stundas pie Origo mūzikas ritmos kustēties liks DJ JAZZ, kurš mūziku "Origo Summer Stage" ietvaros spēlēs ceturtdienās visas vasaras garumā.

Grupu "The Quinters" veido četri mūziķi – Inese Bērziņa, Ilmārs Šterns, Monta Tupčijenko un Miks Brasliņš. Grupa izveidota pavisam nesen – 2011. gada novembrī, bet tās dalībnieki mūzikas lauciņā nav iesācēji. "The Quinters" pārstāvētie mūzikas žanri ir džezs un popmūzika. Visi dalībnieki dzied un paši nodrošina instrumentālo pavadījumu, spēlējot klavieres, ģitāru un citus instrumentus. "Origo Summer Stage" ietvaros piedāvāsim mūziku pozitīvās noskaņās un sniegsim klausītājiem patīkamas emocijas," stāsta grupas menedžere Dace Narubina.


Kultūras aktivitāšu centrs "Origo Summer Stage" kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu, uz vienas skatuves atspoguļojot Latvijas lielākos mūzikas festivālus – Imantdienas, Rīgas Ritmi, Saulkrasti Jazz, Summertime – aicina Inese Galante, Jaunais Vilnis. Iejūtoties vasarīgajā nedēļas nogales ritmā, ceturtdienu un piektdienu vakaros ikviens aicināts ērti iekārtoties kādā no vasaras kafejnīcām un ļauties dažādu DJ Jazz Master spēlētajiem mūzikas ritmiem vai dažādu jazz & blues, kā arī rock`n`roll izpildītāju priekšnesumiem. Savukārt 450 m2 plašajā brīvdabas galerijā visas vasaras garumā tiek izstādītas lielformāta foto izstādes, atspoguļojot Latvijas nozīmīgākajos svētkos un ikdienā tvertos mirkļus. Visi pasākumi baudāmi bez ieejas maksas.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas