Par vislabāk ģērbto slavenību atzīta Dženifere LorensaBritain’s Glamour magazine šogad par vislabāk ģērbto slavenību atzinis populārās filmas "Bada spēles" zvaigzni Dženiferu Lorensu.

Elegantā kinoaktrise ierinojusies pirmajā vietā un atzīta par vislabāk ģērbto slavenību 2014. gadā. Viņa liek izskatīties labi ikvienam apģērbu gabalam, atzīst žurnāla redaktors, norādot, ka Lorensa gada laikā augusi kritiķu acīs, jo pacēlusies no četrdesmit septītās vietas līdz pirmajai.

Otro vietu ieņēmusi godalgotās "Oskara" balvas ieguvēja, filmas "12 gadi verdzībā" zvaigzne Lupita Njonga, bet trešā vietā ierindota "Krēslas" aktrise Kristena Stjuarte.

Ceturto vietu, pēc žurnāla domām, pelnījusi aktrise Emma Vatsone, bet piekto vietu ieņēmusi seriāla "Intrigante" zvaigzne Bleika Laivlija.

Topā iekļuvušas arī godalgotā aktrise Andželīna Džolija un Kembridžas hercogiene Keita Midltone, attiecīgi ieņemot sesto un septīto vietu.

Amerikāņu dziedātāja Keitija Perija šogad topā pacēlusies vietu augšup un ieņēmusi astoto vietu, savukārt aktrise Dženifere Anistone šogad ierindojusies devītajā vietā.

Top desmit noslēdz šarmantā Holivudas aktrise Emma Stouna.

Top piecdesmit iekļuvušas arī tādas zvaigznes kā Lady Gaga, Beyonce, Dženifere Lopeza, Viktorija Bekhema, Riana, Lilija Kolinsa, Teilore Swifta u.c.

Foto: Publicitātes


Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas