Pēdējo nedēļas nogali Rīgas cirka manēžā bizoni, pērtiķi un ekstrēmi gaisa vingrotājiVēl tikai šajā nedēļas nogalē, no 9.-11. martam, Rīgas cirka apmeklētājiem ir iespēja redzēt ko nebijušu un aizraujošu – bizonus, ekstrēmo gaisa vingrotāju, pērtiķus, pašmāju māksliniekus un citus pārsteigumus programmā "Cirks! Cirks! Cirks! Lielā atrakcija!".

Pēdējās piecās izrādēs, kas plānotas šajā nedēļas nogalē, skatītājiem ir iespēja baudīt Rīgas Cirka sagādātos pārsteigumus. Vēl tikai šonedēļ cirka apmeklētājiem ir iespēja redzēt slaveno Laszlo Simetu no Ungārijas, kas rādīs ekstrēmu un pārdrošu triku uz „Nāves rata”. Viņš ir vienīgais māksliniekiem pasaulē, kurš ar savu numuru ir uzdrīkstējies uzstāties dažādās ekstrēmās vietās, tai skaitā uz āra skatuvēm, kas konstruētas uz ēku jumtiem (Tivolo- Kopenhāgenā, Grona Lund- Stokholmā).

Tāpat šīs nedēļas nogalē ir iespēja novērtēt Starptautiskā cirka festivāla “Zelta Kārlis- 2” uzvarētāju Ņinu Jaroš, kas ar gaisa vingrošanas mākslu ieguvusi Rīgas cirka skatītāju simpātiju balvu. Tā pat manēžā redzami izcilie pērtiķu dresētaji Andrejs Tepligins un Nadežda Krasovskaja. Pateicoties māksliniekiem GAO Ning CHEN Kun un GAO Ding Chen Peng, skatītājiem ir iespēja sajust Ķīnas burvību un novērtēt šo un arī citu mākslinieku talantu.

Līdzās ārvalstu cirka mākslas zvaigznēm redzami arī pašmāju mākslinieki– Darju Golobokihu, Jeļenu Vasiļjevu un klaunu duetu – Genādiju Kantaroviču un Jekaterinu Mihailovu, jeb Red&Blue.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas