Pirmā randiņa vietā sākt kopdzīvi ar svešinieku? Kanālā TV3 būs skatāms jauns iepazīšanās šovs “Laiks iemīlēties”Jau 12. septembrī kanālā TV3 būs skatāms jauns iepazīšanās šovs “Laiks iemīlēties”. Tajā dalībnieki dosies uz aklo randiņu ar pilnīgi nepazīstamu partneri, taču randiņa vietā viņi.. sāks dzīvot kopā! Raidījums būs skatāms pirmdienu vakaros plkst. 21:45.

Vai tiešām kārtējais iepazīšanās raidījums? Nē, šoreiz viss būs citādi! Šova dalībnieki pirmo reizi satiksies romantiskos apartamentos. Pavadot kopā pirmās 24 stundas, mīlnieki varēs izvēlēties – šķirties vai turpināt šovu. Ja pārim būs vēlēšanās, viņi kopā varēs pavadīt līdz pat četrām dienām, iepazīstot viens otru dažādās sadzīviskās situācijās un, kas zina, varbūt jauniepazītais svešinieks kļūs par jauno sirdsāķīti!

Šovs būs vērsts uz patiesu iepazīšanos, kur pārim iespējams iepazīt vienam otru gan kopīgos piedzīvojumos, gan sadzīviskās situācijās. Dalībnieki gatavos ēst, izklaidēsies, sarunāsies un ko tik vēl ne. Pēc vienas kopā pavadītas diennakts viņi izlems – turpināt kopdzīvi šovā, vai doties katram savā virzienā. Bet mēs visi kopā paskatīsimies, kas notiek īpaši šovam aprīkotā mājā, kurā pārus vēros tikai kameru acis. Šāda intensīva iepazīšanās pieredze būs neaizmirstams piedzīvojums, kuru atcerēties mūžam.

Šova pirmajā sērijā satiksim divus pārus. Ķekavnieks, šoferis Igors satiksies ar liepājnieci, fitnesa treneri Gintu. Savukārt karavīrs Deivids dosies uz aklo randiņu ar pirmsskolas skolotāju Laini. Lai arī pirmajā brīdī Deivids un Laine ir šķietami saderīgs pāris, vakara gaitā atklāsies, ka patiesībā abi ir visai atšķirīgas personības. Bet vai tas būs šķērslis turpināt iepazīšanos? Savukārt Igors ar savu dedzību Gintu neaizbiedēs, bet tieši otrādi – ieinteresēs sarunām un smiekliem. Vai kāds no pāriem izlems turpināt randiņu, vai tomēr pēc kopīgi pavadītas diennakts izlems savus ceļus šķirt?

Skaties jauno iepazīšanās šovu “Laiks iemīlēties” kanālā TV3 no 12. septembra pirmdienās plkst. 21:45, bet nepacietīgākie varēs sekot līdzi šova notikumiem ātrāk nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau no 8. septembra ceturtdienās.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas