Pirmdienu vakaros varēs baudīt latviešu filmas


Sākot ar 27. maiju katru pirmdienas vakaru visas vasaras garumā kanāla LNT skatītāji varēs vērot latviešu filmuu.


Pirmā būs daudziem iemīļotā un asprātīgā detektīvkomēdija Dāvana vientuļai sievietei. Nedēļu vēlāk skatītājus sagaida stāsts par dzīšanos pēc panākumiem filmā Tauriņdeja. Pēc tam LNT ekrānos nonāks filmas Aveņu vīns, Vajadzīga soliste, Limuzīns Jāņu nakts krāsā un citas filmas.


27.maija vakarā pie skatītājiem nonāks daudziem tik zināma un iemīļota filma, režisora Ērika Lāča veidotā asprātīgā detektīvkomēdija Dāvana vientuļai sievietei. Filmā varēs ieraudzīt mūžībā aizgājušo aktieri Eduardu Pāvulu ar fifīgajām ūsiņām un dzirdēt viņa veltīto Ēdelveiss dziesmu Kņopienei, kuru atveido Vija Artmane. Un, protams, folklorizējušies teicieni kā "Runčuk! Nemūžam!" vai "Stāvi, žuļiks! Šaušu!" Tā būs lieliska iespēja atminēties laiku, kad personiskais automobilis bija visu vērtību mērs. Un, kā sagriežas dzīve pēc tam, kad Kņopiene dāvanā ir saņēmusi modīgo Volgu.


3.jūnija vakarā ikviens varēs izbaudīt uz Zigmunda Skujiņa stāsta Karjera motīviem veidotu filmu Tauriņdeja, kurā galvenajā lomā varēs redzēt Bruno Oju. Filma atspoguļo talantīga cilvēka dedzīgo vēlmi iegūt lomu filmā un veiksmīgu karjeru. Viss jau būtu labi, ja panākumi būtu iegūti godīgā ceļā, nevis caur meliem. Turpmākajos latviešu filmu vakaros pie skatītajiem nonāks Aveņu vīns un Vajadzīga soliste. Tad būs klāt Jāņu diena, kura nav iedomājama bez Limuzīns Jāņu nakts krasā.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas