Pirmoreiz Rīgā uzstāsies pasaulslavenā deju grupa “Legion X”


Pirmoreiz Rīgā viesosies pasaulslavenā deju grupa "Legion X", kas 6.maijā kā īpašie viesi ar savu šovu uzstāsies starptautiskās dejas izstādes-festivāla "Magic Dance Expo 2012" galā koncertā Ķīpsalā.

Grupa "Legion X" pēdējo četru gadu laikā ir ieguvusi vairāk nekā 20 čempionu titulus dažādos deju konkursos visā pasaulē. Grupa ir seškārtēji Eurobattle čempioni un divkārtēji uzvarētāji šā brīža nozīmīgāko breakdance battle sacensību pasaulē "Red Bull BC One". Deju grupa "Legion X" ir vispasaules dejotāju apvienība, kurā apvienojušies labākie dejotāji, kas dejo breakdance, hip-hop, popping, locking un house dance.

Rīgā viesosies trīs leģendārās grupas "Legion X" dalībnieki - Bušuša Salā (Bouchoucha Salah) ar skatuves vārdu Salas, Žammē Lamins (Jammeh Lamine) ar skatuves vārdu Lemzo, kas dejo arī grupā "Bad dogs", un Ahansals Karims (Ahansal Karim) ar skatuves vārdu Pepito. Salas, Lemzo un Pepito ir vieni no pazīstamākajiem ielu deju dejotājiem Eiropā, daudzkārtēji Francijas, Eiropas un pasaules čempionāta uzvarētāji. Kā žūrijas pārstāvji viņi ir piedalījušies pēdējo gadu Francijas, Korejas, Japānas, Nīderlandes, Beļģijas, Šveices, Vācijas, Portugāles, Čehijas, Itālijas, Krievijas un citu valstu ielu deju čempionātos.

Viņi Rīgas skatītājus pārsteigs ar šovu, kurā izmatos aktuālākos street dance stilus -

"Parasti tāda līmeņa ielu deju zvaigznes, kādi ir "Legion X", redzam televīzijā, mūzikas videoklipos vai Youtube, tāpēc gan šī stila dejotājiem, gan ikvienam interesentam redzēt klātienē šo pasaules līmeņa aktuālo deju stilu dejotāju uzstāšanos ir vienreizēja iespēja. Šovs tiks balstīts uz bāzes kustību un pamatelementu filigrānu izpildījumu, kuri ar katru mirkli priekšnesumā kļūs sarežģītāki un sarežģītāki, tādējādi skatītāji varēs novērtēt ielu dejas no pašiem pamatiem līdz pat vissarežģītākajām kombinācijām," stāsta ielu deju treneris un dejotājs Vjačeslavs Hirnijs, vairāk pazīstams kā SanSay.

"Legion X" dejotāji Pepito un Lemzo Ķīpsalā sniegs arī divas unikālas deju mācību nodarbības. 4.maijā no plkst. 16.00 līdz 18.00 notiks popping/locking deju stilu paraugdemonstrējumi, kā arī tiks sniegta neliela teorētiskā informācija par šiem deju stiliem. Deju mācību maksa ir Ls 10. Savukārt 6.maijā plkst. 13.00 "Legion X" dejotājs Salas pasniegs hip-hop deju mācību nodarbību. Dalības maksa ir Ls 5.

"Magic Dance Expo 2012" galā koncerts Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 6.maijā plkst. 18.00.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas