Popgrupa “NANDO” publicē skaistu veltījumu Latvijai!Visi meiteņu popgrupas “NANDO” līdz šim publicētie videoklipi ir guvuši lielu skatītāju atsaucību. Dziesmas “Fizikas skolotājs” video, kurā piedalās Edavārdi, skatījumu skaits nu jau pārsniedzies par 1.5 miljonus. Iedvesmotas no tādiem panākumiem, meitenes turpina filmēt video un šodien skatītājiem piedāvā savu jaunāko veikumu, kurā bez piecām popgrupas dalībniecēm, piedalās arī Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu kora dalībnieki.

Videoklipa pamatā ir Jāņa Ķirša un Guntara Rača dziesma “Vienkāršas lietas”, kuras oriģinālā versija ir iekļauta “NANDO” albumā “Mamma mani apēdīs”, kurš pērn saņēma “Zelta Mikrofons” balvu. Klipa režisore un montāžas autore ir Arta Janemane, ar kuru sadarbība aizsākās filmējot dziesmas “Fizikas skolotājs” video. Operatori: Mārtiņš Naglis, Zigmunds Ziemelis, un arī pati Arta.

NANDO: “Jau no pirmās dienas, kad izdzirdējām šo Jāņa Ķirša un Guntara Rača dziesmu, mēs sapratām, kā tā ir ļoti īpaša. Radās ideja to iedziedāt arī kopā ar kori, kā veltījumu mūsu mīļās Latvijas 100 gadu jubilejā. Milzīgs paldies Romānam Vanagam un zēniem, kuri uzreiz piekrita īstenot šo projektu! Vēl jo lielāks prieks, ka varam visiem šo brīnišķīgo dāvanu pasniegt simtgades Dziesmu svētku nedēļā! Mūsuprāt, rezultāts ir sanācis ļoti aizkustinošs. Ar šo stāstu gribējām parādīt, cik ļoti mēs, jaunieši, lepojamies ar to, ka esam daļiņa no latviešu tautas. Mēs mīlam šo zemi, šo skaisto dabu un esam laimīgas, ka dzīvojam Latvijā! Cerams, ka ar šo video ir izdevies arī jums nodot Daugavmalas ceriņu smaržu, dzestro saullēktu Dzintarjūras krastā un siena laiku Latvijas laukos!”

Romāns Vanags: “Video ir kaut kas unikāls un nebijis zēnu kora vēsturē. Puišiem bija liels prieks sadarboties ar “NANDO” meitenēm un radīt brīnišķīgu dāvanu Latvijas valsts simtgadei. Ieraksts un videoklips ir izdevies, esmu gandarīts ar paveikto!”

Video tika filmēts brīnišķīgās Latvijas vietās - Daugavas muzejā, Carnikavas novada Lilastes pludmalē un pie Lilastes ezera. Lielu paldies jāsaka Kalngales zirdziņiem un viņu saimniecei Sarmītei Virsaitei par jauko uzņemšanu. Par latvju rakstu veidošanas idejām “NANDO” saka paldies Gintam Baumanim! Kā arī paldies Rīgas Dinamo fanu klubam par lielo karogu!

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas