“Positivus” šogad apmeklējuši aptuveni 25 000 cilvēku


Ar vairāk nekā 100 mūziķu uzstāšanos izskanējis sestais "Positivus" festivāls. Kā vēsta organizatori, "Positivus" festivālu šogad ir izdzīvojuši aptuveni 25000 apmeklētāju no daudzām pasaules valstīm un 10000 kempingotāju.


"KEANE", "Damien Rice", "King Charles", "The Vaccines", "Instrumenti" ir tikai daži mākslinieki, par kuru koncertiem "Positivus" apmeklētāji vēl runās ilgi.


"Šogad "Positivus" festivālā bija daudz jauninājumu un eksperimentu. Tagad mums ir vesels gads, lai saprastu, kuri no tiem ir turpināmi un kas ir jāuzlabo," atzīst "Positivus" festivāla rīkotājs Ģirts Majors. "Tomēr festivāls lēnām kļūst par reģiona nozīmes pasākumu un mums ir milzīgs gandarījums, ka arvien vairāk ārvalstu mūzikas mīļotāju apmeklē "Positivus" festivālu un priecājas par Latviju."


Arī daudzas festivāla zvaigznes neslēpj savu sajūsmu par tik atšķirīgo festivālu ar īpašu publiku, kurā mūziķiem ir tik patīkami uzstāties.


"Šīs īpašās "Positivus" gaisotnes pamats ir festivāla apmeklētāji un milzīgs paldies Jums par to. Mums ir daudz ideju kā nākamajā gadā festivālu padarīt vēl interesantāku un ērtāku. Gads paskries ātri – uz tikšanos Positivus 2013," tā organizatori.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas