Šo sestdien ar koncertu Jelgavā “Prāta vētra” atklās turneju “Vēl viena klusā daba”


Šo sestdien, 28. jūlijā ar atklāšanas koncertu Jelgavā, pļavā pretī Jelgavas pilij sāksies grupas "Prāta Vētra" koncerttūre "Vēl viena klusā daba".


Jau otrdien Lielupes pļavā sāksies skatuves uzbūve, grupas bundzinieks un koncerta režisors Kaspars Roga atzīst: "Esam patīkami satraukti un pacilāti jau šonedēļ atgriezties pie sava klausītāja un skatītāja pēc lieliskajiem 2010. gada decembra "Arēna Rīga" šoviem. Uzstāties zem klajas debess vienmēr ir īpaši – gaiss ir elektrizēts no cilvēku enerģijas, maigs vējiņš tev iepūš sejā, kāds nomaldījies balons debesīs ieliek savu punktu un mēs varam sākt! Gaidīsim visus šo sestdien mūsu kopējos svētkos – atnāciet, par pārējo parūpēsimies mēs!"


Katram, kurš ir iegādājies biļetes uz kādu no koncerttūres "Vēl viena klusā daba" koncertiem, ir iespēja būt vienam no divdesmit dejotājiem, kuri pievienosies uz skatuves "Prāta Vētrai", lai veidotu kopīgu priekšnesumu vienai no koncerta dziesmām. Pirmajiem divdesmit katra koncerta apmeklētājiem, kuri savu vēlmi kāpt uz skatuves līdzās "Prāta Vētrai", norādot koncertu, uz kuru iegādātas biļetes, izteiks, rakstot uz info@brainstorm.lv, tiks nosūtīta detalizēta informācija.


Ieeja koncerta teritorijā no plkst. 18.30, koncerta sākums 20.30. Īpašie viesi – grupa "The Sound Poets". "Prāta Vētras" uzstāšanās ilgs divas stundas, kuras laikā tiks izpildītas dziesmas no pavasarī klajā laistā albuma "Vēl viena klusā daba", kā arī dziesmas no visiem grupas daiļrades posmiem. Koncerta beigas paredzētas neilgi pirms plkst 00.00.


Pasažieru pārvadāšanai pēc koncerta "Latvijas Dzelzceļš" ir norīkojis papildu elektrovilcienu Jelgava-Rīga, kurš no Jelgavas izbrauks pēc pusnakts – plkst. 0.15.


Koncerta biļetes par 15 LVL nopērkamas www.eKase.lv, tirdzniecības centrā "Spice" un Jelgavas kultūras centrā. Koncerta dienā pie ieejas biļešu cena būs 18 LVL.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas