“Prāta vētra” kopā ar “Musiqq” ierakstījuši dziesmu “Debesis iekrita tevī”Grupa “Prāta vētra” kopā ar grupu “Musiqq” ierakstījusi jaunu dziesmu “Debesis iekrita tevī”, informēja grupas “Prāta vētra” pārstāve Ieva Liepa.

Dziesmu, kuras autors ir “Musiqq” dalībnieks Marats Ogļezņevs, “Prāta vētra” un “Musiqq” ierakstīja sadarbībā ar zviedru producentu, bet ideja par šādu kopprojektu radusies, gatavojoties “Prāta vētras” koncertam Liepājā un domājot par to, kā iepriecināt un pārsteigt skatītājus.

Kā stāstīja “Prāta vētras” dziedātājs Renārs Kaupers, gada sākumā, viesojoties pie Ogļezņeva, viņš parādījis kādu savu dziesmu ar domu pamēģināt to ierakstīt kopā. “Savukārt Marats ieminējās, ka arī viņam ir viena iestrāde un atskaņoja “Debesis iekrita tevī”. Turpat mājas studijā iedziedāju demo, kas beigu beigās tā arī palika gala versija. Vislielākās diskusijas mums izvērsās par aranžējumu – labākais risinājums nāca no Zviedrijas,” atklāja Kaupers.

Savukārt Ogļezņevs piebilda, ka ir gandarīts un, protams, ļoti priecīgs par sadarbību ar Latvijas “normālākajiem čaļiem” – “Prāta vētru”. Viņš pauž pateicību arī Kauperam, ka viņš uzrunāja un neatstāja novārtā ieceri par kopīgu dziesmu.

Dziesmas pirmatskaņojums abu grupu dzīvajā izpildījumā notiks Liepājas koncertā 20.augustā stadionā “Daugava”.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas