“Prāta vētra” piedāvā klausītājiem jaunu dziesmu un izziņo vasaras koncertturnejuGrupa “Prāta vētra” laidusi klajā jaunu dziesmu “Tevis dēļ” no pavasarī gaidāmā albuma un izziņo nākamā gada vasaras koncertturneju.

Par jauno dziesmu stāsta Renārs Kaupers: “”Tevis dēļ” ir par divām lielām mīlestībām – dievišķo mīlestību pret cilvēku, to mīloši kosmisko spēku, kas katru rītu mūs priecē ar sauli debesīs, tur upes starp krastiem un ļauj mums te būt, elpot un radīt. Un otra, protams, ir cilvēka mīlestība uz līdzcilvēku, un cik daudz esam gatavi darīt viens otra (tevis/manis) dēļ, pat ja tam seko skumjš šķiršanās brīdis.”

Lielākā daļa jaunā albuma materiāla radusies Rīgā, grupas mēģinājumu telpā, kopā ar producentiem un dziesmu līdzautoriem Davidu Larssonu un Povelu Olssonu no Zviedrijas. Vienā no šādām spraigām darba dienām arī radās “Tevis dēļ”. Darbs pie albuma rit pilnā sparā, un “Tevis dēļ” šobrīd ir “gatavākais auglis groziņā”.

No 1.novembra jaunais singls ir dzirdams Latvijas radiostacijās un pieejams visos mūzikas straumēšanas servisos, bet teksta video redzams kanālā Youtube.

“Tevis dēļ” pirmatskaņojums dzīvajā izpildījumā notiks svētdienas, 5. novembra, vakarā uz vērienīgā šova “X faktors” skatuves un kanālā TV3.

Nākamais, 2018. gads, grupai “Prāta vētra” būs ne tikai jaunā albuma iznākšanas gads, bet arī Latvijas koncertturnejas gads ar pieciem grandioziem koncertiem lielākajās pilsētās.

Koncerttūres atklāšanas koncerts ierasti notiks grupas dzimtajā pilsētā Jelgavā, Lielupes pļavā pretim Jelgavas pilij, bet Valmierā, ņemot vērā lielo apmeklētāju skaitu iepriekšējās turnejas koncertā Pauku priedēs, 2018. gada koncerts notiks plašajās Dīvaliņa pļavās.

Pēc ilgāka pārtaukuma “Prāta vētra” piestās arī Latgalē, kur daudziem spilgtā atmiņā palicis sirsnīgais koncerts Preiļos pirms gandrīz 10 gadiem. Šoreiz koncerts notiks Daugavpilī.

Lielais noslēguma koncerts norisināsies Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē, kur iepriekš tika uzstādīts apmeklējuma rekords – 45 000 skatītāju.

Koncertu datumi:

21. jūlijs Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij;
28. jūlijs Valmierā, Dīvaliņa pļavās;
3. augustā Ventspilī, Reņķa dārzā;
11. augustā Daugavpilī, stadionā “Lokomotīve”;
17. augustā Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē.

Biļetes uz grupas “Prāta vētra” 2018. gada vasaras koncertturneju pārdošanā būs no pirmdienas, 6. novembra. Tās varēs iegādāties “eKase.lv”, t/c “Spice” info centrā, mūzikas veikalā “Randoms” un pilsētu kultūras centru kasēs. Pirmās trīs dienas – biļetes par īpaši izdevīgu cenu. Tirdzniecībā būs arī biļetes VIP un fanu zonā.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas