Prezentēs Andra Buļa otro dzejas krājumu


Pie lasītāja beidzot nonācis ilgi gaidītais Andra Buļa otrais dzejoļu krājums «Pieturas» – atraktīvs un intriģējošs projekts, ko pazīstamais un talantīgais aktieris realizējis sadarbībā ar komponistu Tomu Juhņeviču. Dzejoļa krājuma prezentācija notiks jau 21. maijā.

Krājums «Pieturas» iznācis neilgi pēc nozīmīga pieturas punkta paša Andra Buļa dzīvē – viņam martā apritēja 30 gadi. Visticamāk, tāpēc dzejas tekstos ir jaušams vīrišķīgs briedums, ir attēlota visplašākā mīlestības jūtu amplitūda, skarti sociālie motīvi un asos pretmetos attēlota mūsu pasaule.

Dzejoļu krājumam ir pievienots CD ar meditatīvu Toma Juhņeviča mūziku, kā arī ar Andra Buļa ierunātiem dzejas tekstiem muzikālā pavadījuma fonā, turklāt grāmatas iekšlapas grezno paša dzejnieka ilustrācijas.

«Vai esi ievērojis, ka pieturas ir dažādas: vientuļas un pamestas, neatklātas un aizmirstas? Un ir pieturas, kurās var sastapt eņģeļus... Par tām arī šī grāmata un mūzika,» tā par savu darbu saka Andris Bulis.Krājuma «Pieturas» atvēršanas svētki notiks 21. maijā plkst. 18.00 Latvijas Arhitektu savienības izstāžu zālē, Torņa ielā 11.

Andra Buļa dzejas krājumu «Pieturas» izdevis Apgāds "Zvaigzne ABC"
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas