Rassell, Edvards Grieze un Sabīne Berezina piedāvā jaunu videoklipu dziesmai ”Esi kustībā” [video]Producents, dziesmu autors un izpildītājs Rassell (Ruslans Kuksinovičs) sadarbībā ar jauno, perspektīvo dziedātāju Edvardu Griezi no Ventspils un dziedātāju Sabīni Berezinu piedāvā sava jaunā singla ''Esi kustībā'' videoklipu.

Ventspilnieks Edvards Grieze mācās Ventspils mūzikas vidusskolā, džeza un estrādes mūzikas nodaļā, 4. kursā. Ar mūziku nodarbojas jau no agras bērnības. Paralēli dziedāšanai spēlē klavieres. Piedalījies konkursos un, ar savu džeza kvartetu, festivālos Latvijā, Vācijā, Krievijā un Somijā.

Videoklips tika filmēts Rassell dzimtajā pilsētā Liepājā, šā gada augusta beigās un septembra sākumā, galvenokārt ''Daugavas'' stadionā. Videoklipa režisors ir pats Rassell, savukārt operatora un montāžas darbs tika uzticēts jaunajam klipmeikeram Kasparam Kambaram. Jaunā singla ''Esi kustībā'' producents un mūzikas autors ir Rassell, bet tekstu sarakstījuši abi mūziķi - Rassell un Edvards Grieze. Dziesma ierakstīta Rassell un DJ Dween mājas ierakstu studijās, to miksēja Rassell, bet māsteringu veica Jānis Kalve ''Labo ierakstu studijā''.

Rassell par sadarbību: ''Taisot jaunu gabalu gribējās piešķirt tam jaunu skanējumu vokāla ziņā, un izdzirdot vienā Latvijas mūzikas kanālā Edvarda izpildīto dziesmu, mani uzreiz uzrunāja viņa balss tembrs. Tā es uzaicināju viņu sadarboties un viņš piekrita, par ko esmu priecīgs. Kad viņš viesojās pie manis Liepājā parādīju viņam dziesmas bīta skici un piedziedājuma melodiju. Mēs uz vietas sākām domāt piedziedājuma vārdus un priecē arī tas, ka Edvardam padodas sacerēt tekstus latviešu valodā. Iespējams turpmāk mūsu koncertos ar Sabīni varēs dzirdēt un redzēt arī Edvardu.''

Edvards Grieze par sadarbību: ''Aicinājums sadarboties man nāca kā pilnīgs pārsteigums. Pat īsti nespēju aptvert kas notek, līdz brīdim, kad atrados studijā un strādājām pie dziesmas. Satraukums bija liels, bet patīkams, jo zināju, ka šī būs lieliska iespēja sevi parādīt plašākai publikai.".
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas