Rautakallio: “Puiši nocīnījās vareni, neskatoties ne uz ko”Pēc Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēles starp Rīgas „Dinamo” un Maskavas „CSKA” komandām iespaidos par to dalījās abu komandu galvenie treneri Peka Rautakallio un Juliuss Šuplers.

Rīgas „Dinamo” galvenais treneris Peka Rautakallio: „Komandai pēdējās dienās ir bijušas ļoti emocionālas. Pirms spēles biju nedaudz satraucies, kā puiši spēs tikt visam pāri un aizvadīs šo maču. Viņi to spēja un kopumā ar spēli esmu apmierināts. Ar katriem gūtajiem vārtiem komanda guva ar vien lielāku pārliecību. Pēdējā laika notikumi komandā atstājuši nopietnas sekas.”

„Pretinieki lieliski spēlēja vairākumā. Viņi mūs pārsteidza, uzskatu, ka rīt būtu pavisam cita spēle,” Rautakallio noliedza, ka viņa vadītā komanda šobrīd slikti spēlē mazākumā.

Kuru katru dienu komandas sastāvā atgriezīsies arī Aleskandrs Ņiživijs, solīja somu hokeja speciālists.

Maskavas „CSKA” komandas galvenais treneris Juliuss Šuplers: „Apsveicu pretiniekus ar uzvaru. Spēli zaudējām jau pirmajā periodā, kad paši pēc savām kļūdām zaudējām vienus vārtus pēc otriem. Kā minimums četrus zaudējām, jo zaudējām vārtus, pirms tam labi kontrolējot ripu. Spēles otro un trešo periodu aizvadījām krietni veiksmīgāk un spējām gūt vārtus. Pieredzējuši spēlētāji nedrīkst pieļaut tik rupjas kļūdas. „Dinamo” komanda šodien spēlēja krietni ātrāk un uzvarēja pelnīti.”

Vairākumā „CSKA” komandai šodien daudz spēlēja ceturtā maiņa. Sava nostāja par to ir Šupleram. „Ceturtās maiņas spēlētājiem ir pietiekama meistarība, vienīgi pietrūkst pieredzes. Šajā sezonas periodā mums nav citu variantu. Dodu iespēju spēlēt arī „jaunajiem”. Pēdējā periodā „jaunie” vairs nespēlēja.”

Šuplers nevēlējās atbildēt uz provokatīvu žurnālista jautājumu, kā būtu, ja komandu treneri šodien apmainītos lomām – Rautakallio vadītu „CSKA” komandu, bet Šuplers - „Dinamo”.

Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas