Uzņēmējus aicina piedalīties gaismas festivālā “Staro Rīga”No 17. līdz 20. novembrim jau ceturto reizi Rīgā notiks gaismas festivāls “Staro Rīga”, kura tēma šogad ir “Pilsētas stāsti”. Festivāla programmu veidos gan Rīgas domes, gan starptautisko un vietējo sadarbības partneru gaismas objekti. Organizatori aicina pieteikties uzņēmējus, kas vēlas piedalīties festivālā, izgaismojot sava uzņēmuma īpašumus vai arī veidojot īpašas gaismas instalācijas pilsētvidē.

Festivālā katru gadu ir piedalījušies daudzi vietējie uzņēmumi, kuru objektus vērtējuši festivāla apmeklētāji. 2010. gadā īpaši augstu novērtējumu ieguva objekts “Samsung trīsdimensiju metamorfozes”. Festivāla dalībnieki un sadarbības partneri ir bijuši: banka “Citadele”, atpūtas parks “Egle”, AS “Laima”, Rīgas Centrāltirgus, tirdzniecības centrs “Origo”, SIA “Quintrix”, SIA “Nabaklab”, AS “Cēsu alus”, SIA “SLO Latvija”, skaistumkopšanas salons “Le Studio”, viesnīca “Radisson Blu Hotel Latvija”, DnB NORD banka, “Arēna Rīga”, būvuzņēmums “Merks”, SIA “Sofabar”, Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs, “Juglas Vārti” un Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs.

„Festivāls “Staro Rīga” ir sadarbības un radošas kopdarbības platforma, kas ir atvērta ikvienam, kas grib būt aktīvs, grib, lai Rīga būtu gaišāka, grib, lai mēs visi kopā labāk justos mūsu pilsētā. Šogad gaismas festivālā, stāstot “Pilsētas stāstus”, gribam kopā pulcēt gan uzņēmējus, gan namīpašniekus, dažādas iestādes un, protams, ikvienu rīdzinieku un pilsētas viesus,” saka nodibinājuma “Rīga 2014” direktore un “Staro Rīga” radošā vadītāja Diāna Čivle.

Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas