Reperis Edavārdi izdod jaunu singlu “Teikuma beigās”


Atzīmējot albuma “Izlaušanās” desmitgadi, reperis Edavārdi piedāvā jaunu singlu un video “Teikuma beigās”.

Dziesma un klips ir atskats uz pēdējiem 13 gadiem, kuru laikā izpildītājs ir paspējis izdot 7 relīzes un neskaitāmus singlus, kā arī uzstāties uz neskaitāmām Latvijas skatuvēm – sākot ar elektroniskās mūzikas klubu “Pulse”, Rēzeknes skeitparku un beidzot ar lielākajiem Latvijas festivāliem, kā arī Arēnu “Rīga”. Edavārdi, atzīmējot albuma “Izlaušanās” desmitgadi, uzstājas piecās dažādās Latvijas pilsētas ar īpaši sagatavotu programmu, kurā tiek likts uzsvars uz repera veco dziesmu materiālu. Šobrīd tūre ir gandrīz pusē.

Tuvākie koncerti notiks Valmierā (“Tinte”, 21.02.) un Jelgavā (“Melno Cepurīšu Balerija”, 29.02.). Tāpat gaidāms arī īpašs pārsteigums kurzemniekiem ar papildkoncertu 27. martā.

Video klipā piedalās arī Edavārdi kolēģi no PKI apvienības – reperis ansis, Skutelis, Eliots un Arčijs. “Vienmēr vēlejos sev šāda veida video un arī šis sapnis ir piepildījies. Viss, ko es un mani biedri esam darījuši, ir iemūžināts gan dziesmās, gan dažādos apšaubāmas kvalitātes video, tāpēc šī ir lieliska iespēja iziet cauri visam šim materiālam. Stāsts vēl nav beidzies, bet esam sasnieguši teikuma beigas. Pēc desmit gadiem nāksies radīt vēl vienu šāda veida darbu,” ar nostaļģisku smīnu
stāsta Edavārdi.

Par dziesmas muzikālo pavadījumu parūpējās Helmuts Šteins (Katapult), savukārt par ierakstu un skaņas apstrādi ir atbildīgs rolands če(“Siera plate”, TRIPPLE SEX, dope boy supreme). Video un vizuālā noformējuma autore ir Maija Kuzņecova. Klipā ir izmantoti video no personīgajiem arhīviem, kā arī no Edavārdi “Youtube” kanālā atrodamajiem pasākumu video atskatiem.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas