Rīgā ar vienīgo koncertu Baltijā atgriezīsies James ArthurBritu dziedātājs James Arthur, pērn piepildījis koncertzāles Baltijā, atgriežas Latvijā ar akustisko koncertprogrammu. Vienīgā uzstāšanās Baltijā notiks 18. jūnijā Daugavas koncertzālē.

James Arthur ir britu talants, kas pārsteidza un aizkustināja klausītājus un TV šova „X Factor” skatītājus Lielbritānijā un visā pasaulē. Viņa dzīves stāsts un ceļš uz panākumiem iedvesmojis miljoniem cilvēku visā pasaulē, bet viņa balss, izpildot hītus, kā „Impossible”, „Recovery”, „You’re Nobody ‘Till Somebody Loves You” nodrošinājusi viņam panākumus un atzinību gan no klausītājiem, gan mūzikas ekspertiem. Kopīgās dziesmās vai priekšnesumos Džeimss sadarbojies ar Emeli Sande (dziesmā „Roses”), Nicole Scherzinger („Make You Feel My Love” izpildījums), Ed Sheeran un citiem atpazīstamiem mūziķiem.

2014. gadā James Arthur savas turnejas ietvaros pirmoreiz viesojās Latvijā un kaimiņvalstīs, piepildot koncertzāles. Pirmie simti biļešu katrā valstī tika nopirkti dažu stundu laikā. Jau toreiz, noslēdzot uzstāšanos, talantīgais dziedātājs minēja, ka ar nepacietību gaidīs iespēju atkal apmeklēt Latviju. Mūziķis turējis vārdu, un 2015. gada 18. jūnijā atgriezīsies „Daugavas koncertzālē”, lai sniegtu ar akustisko koncertu, izpildot savus labākos skaņdarbus pie mums vēl nedzirdētā versijā.

Biļetes uz James Arthur vienīgo uzstāšanos Baltijā pieejamas „Biļešu Paradīze” tīklā no 27. marta 15:00. Pirmās 200 tikai 25 EUR.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas