Rīgā jau drīzumā sāksies Ziemassvētku ieskaņas pasākumi


Rīgā jau šajā nedēļas nogalē sāksies dažādi Ziemassvētku sagaidīšanai veltīti pasākumi, kuru vidū būs gan koncerti un izstādes, gan arī labdarības pasākumi un Ziemassvētku tirdziņi.


Sākot ar sestdienu, 1. decembri, līdz pat 13. janvārim rīdziniekus un pilsētas viesus priecēs trīs Ziemassvētku tirdziņi, kas atradīsies Līvu laukumā, Doma laukumā un Esplanādē.


1. decembrī Rīgā gaidāms arī pirmais svētku koncerts "Ziemassvētkus gaidot", kas ar bērnu vokālā ansambļa "Kolibri" piedalīšanos notiks Mazajā ģildē plkst.12.


Pirmajā adventes svētdienā, 2. decembrī, Rīgā notiks dažādi pasākumi, no kuriem vērienīgākais solās būt Ziemassvētku egles iedegšana Doma laukumā plkst. 18. Egles iedegšanā piedalīsies Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālais ansamblis "Knīpas un Knauķi", perkusionists Nils Īle un ritma grupa, "Mirage Jazz Octet", kā arī solisti Laimis Rācenājs un Igo.


Tāpat šajā dienā plkst. 12 VEF Kultūras pilī notiks Rīgas bērnu folkloras kluba "Kukuragā" organizēts Ziemassvētku rotaļu pasākums, bet plkst. 14 Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē notiks labdarības koncerts "Adventa gaisma", kurā piedalīsies Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas kamerorķestris "Armonico" un flautu ansamblis "Con Anima".


Plkst. 16 klausītāji tiks pulcēti Rīgas Svētā Pētera Evaņģēliski luteriskā baznīcā, kur, piedaloties profesionālajam pūtēju orķestrim "Rīga", kamerkorim "AveSol", solistam Viesturam Jansonam un diriģentam Mārtiņam Ozoliņam, izskanēs pirmās adventes koncerts.


Foto: Publicitātes


Tajā pašā laikā, plkst. 16, koncerts "Kur zvaigzne spīd" notiks arī Mazajā ģildē, kurā piedalīsies Rīgas pilsētas instrumentālie ansambļi un orķestri.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas