Rīgā koncertēs itāļu soprāni „Appassionante”

26. martā Rīgas Kongresu namā koncertēs trīs itāļu soprāni "Appassionante", informē koncerta organizatori "Live Music Agency".

"Appassionante" ir trīs talantīgas dziedātājas no Romas – Stefania ir uzstājusies kopā ar Zucchero un Erosu Ramacoti, Mara ir dziedājusi Romas pāvestam, Giorgia četrus gadus studējusi un koncertējusi Londonā, strādājot ar tādiem mūziķiem kā Gerijs Bārlovs un Robijs Viljamss.

Trio dziedājumā operas un klasiskās mūzikas skanējums ir moderns. Strauji uzlecošo Itāļu zvaigžņu atšķirīgie soprāni lieliski papildina viens otru, tādējādi izveidojot īpaši "Appassionante" raksturīgo dziedājumu.

Trīs soprāni satikās Romā, kur radās arī "Appassionante", taču trio pirmā publiskā uzstāšanās notika Vācijā. Savu pirmo albumu soprāni ierakstīja Berlīnē. Kopš 2005. gada itāļu zvaigznes ir apceļojušas pasauli, koncertējot pat Dienvidāfrikā un Singapūrā.

"Appassionante" albums "Salve" ietver sevī tādas klasiskā roka dziesmas kā "Sweet Dreams" – klasikas, flamenko un deju ritmu apvienojums, "The Show Must Go On" – simfoniskās enerģijas pārpilnība, "Right Here Waiting" – perfekta saskaņa ar milzīgu orķestri.

Biļetes uz koncertu nopērkamas "Biļešu Servisa" kasēs un internetā no 22.decembra. Biļešu cenas – no 15 latiem. Organizatori atgādina, ka koncertam tuvojoties, biļetes kļūs dārgākas.

Avots: www.svetkulaiks.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas