Rīgā notiks festivāls Bardu rudens 2014Sestdien, 11. oktobrī plkst. 16.00 kultūras un atpūtas centra Imanta Mazajā zālē aicinām uz 11. starptautiskā bardu un folka festivāla Bardu rudens 2014 koncertu – Jauno bardu saietu – notikumu, kas pulcinās kopā jaunos dziesminiekus un bardus.

Bardu un dziesminieku vienkāršā un patiesā muzicēšana ir dzejas un mūzikas sinerģija, kas rada īpašu noskaņu un pozitīvu dvēseles pārdzīvojumu. Festivāls Bardu rudens ir unikāls akustiskās autormūzikas notikums Latvijā un kļuvis par gaidītu pasākumu ne tikai Rīgas, bet visas Latvijas iedzīvotāju un dziesminieku vidū, ko apliecina 2013. gadā nosvinētā festivāla desmit gadu jubileja.

Šogad festivāls pulcēs klausītājus divos koncertos kultūras un atpūtas centrā Imanta, kā arī mūziķu koncertlekcijās Rīgas Lietuviešu vidusskolā, Rīgas Amatniecības vidusskolā un citur.

11. oktobrī plkst. 16.00 kultūras un atpūtas centra Imanta Mazajā zālē notiks Jauno bardu saiets. Tajā piedalīsies dziesminieki un bardi, kas plašākai publikai vēl nav pazīstami un meklē savus pirmos klausītājus. Dalībnieku vidū būs jaunie dziesminieki Dita Galvāne, Kristaps Bedrītis, Oskars Smudzis, Anita Zambare un Helvijs Kārkliņš, kā arī postfolkloras grupa Vecpilsētas dziedātāji. Īpašu priekšnesumu kopā ar tēti koncertā sniegs jau pieredzējušā barda Ulda Kākuļa meita Daira Madara Kākule.

Ieejas maksa koncertā EUR 2.00, biļetes pieejamas norises vietā pirms pasākuma.

Festivāla noslēguma koncerts 22. oktobrī plkst. 19.00 kultūras un atpūtas centra Imanta Lielajā zālē. Tajā piedalīsies Latvijas dziesminieki un bardi, tostarp, Valdis Atāls, Elīna Līce, Jōrans Steinhauers, Helēna Kozlova, kā arī ārvalstu viesi - Juhans Jēgers (Juhani Jaeger) ar grupu Vinland (Igaunija), Mihails Celkoviks (Mihail Tselkovik, Baltkrievija), Aleksandrs Makajevs (Aleksandras Makejevas, Lietuva), Valērijs Šerelis (Valerijus Šerelis, Lietuva), Egins Grajausks (Eginas Grajauskas) ar grupu (Lietuva).

Ieejas maksa koncertā EUR 4.00, biļetes nopērkamas „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā, kā arī norises vietā pirms pasākuma.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas