Rīgā notiks jau 14. starptautiskās sacensības mākslas vingrošanā “Baltijas aplis”


13. un 14. aprīlī Olimpiskajā sporta centrā (Grostonas ielā 6b) notiks starptautiskās sacensības mākslas vingrošanā „Baltijas aplis 2013”, kurās par medaļām un Latvijas mākslinieku darbiem cīnīsies 14 valstu labākās vingrotājas.


Starptautiskās vingrošanas federācijas oficiālās sacensības „Baltijas aplis 2013” Rīgā šogad pulcēs labākās vingrotājas no Krievijas, Baltkrievijas, Azerbaidžānas, Uzbekistānas, Bulgārijas, Polijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Beļģijas, Izraēlas un Austrālijas, kā arī no mūsu kaimiņvalstīm Lietuvas un Igaunijas.


Arī šopavasar „Baltijas aplī” redzēsim daudzu pasaules valstu vadošās vingrotājas, tostarp ne vienu vien jaunu zvaigzni – Eiropas junioru čempioni Janu Kudrajvcevu un Eiropas junioru čempionāta sudraba medaļnieci Annu Trubņikovu no Krievijas, Uzbekistānas favorīti Anastasiju Serdjukovu, Eiropas čempionāta medaļnieci Marinu Durundu no Azerbaidžānas un vairākas citas jaunās vingrotājas, kam „Baltijas aplis 2013” varēs kļūt par vēl vienu iedvesmojošu soli ceļā uz pasaules mākslas vingrošanas visaugtākajām virsotnēm.


Latviju starptautiskajās sacensībās mākslas vingrošanā „Baltijas aplis 2013” pārstāvēs meistarīgāko vingrotāju trijnieks - Jeļizaveta Gamaļejeva, Veronika Romanova un Anastasija Jefimova, ārpus konkursa startēs Natālija Januša un Inese Jastrebova.


Skatītājiem īpašu baudījumu arī šogad sagādās sacensības grupas vingrojumos, kā arī daudzie priekšnesumi – Latvijas mākslas vingrotāju, Latvijas Sporta teātra un citu viesmākslinieku izpildījumā.


Mākslinieku galvenās balvas – „Miss Elegance” titula nominēšana šogad uzticēta gleznotājam Jānim Anmanim.


Sacensības atbalsta Rīgas pašvaldība, un tās organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) sadarbībā ar Latvijas Vingrošanas federāciju.


Sākot no 12. aprīļa, biļetes varēs iegādāties Olimpiskajā sporta centrā (Grostonas ielā 6b). Biļetes cena – trīs lati. 13. aprīļa rīta sacensībās no plkst.10.00 ieeja par brīvu.


Foto: Publicitātes

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas