Rīgā notiks spilgts teātra uzvedums ar cirka elementiem – „Bitīte Maija”Šī gada 14. martā Rīgas Kongresu namā jaunos skatītājus un viņu vecākus priecēs izrāde „Bitīte Maija”, informē portāls www.qazeta.net.

Profesionāli teātra aktieri un cirka mākslinieki pārvērtīsies bērnu iemīļotajos varoņos: bitītē Maijā un viņas draugos. Bērniem labi pazīstami tēli, vienkārši un skaidrs sižets, krāšņas dekorācijas, neaizmirstamas dziesmas un deju priekšnesumi − tas viss aizraus pat vismazākos skatītājus. Interaktīva saziņa ar zāli sniegs iespēju bērniem kļūt par pasakas dalībniekiem.

Reizi gadā burvju pļavā uzzied skaistais mēness zieds! Bitīte Maija un viņas draugi: bitulēns Villijs, kāpurīte Seidija, mēslu vabole Bens, jāņtārpiņš Džimmijs − ar nepacietību gaida svētkus. Taču pļavā dzīvo ne tikai jauki un strādīgi iemītnieki, bet arī ļaunās un slinkās lapsenes. Lapsenes ir nodomājušas sabojāt svētkus! Vai viņām tas izdosies? Atnāciet un paši redzēsiet! Bet varbūt jūs varēsiet palīdzēt Maijai un viņas draugiem!

Svētku ainā plaši izmantoti augsto tehnoloģiju specefekti, bet aizraujošā interaktīvā saskare ļaus bērniem pašiem piedalīties notikumos un pat savā ziņā kļūt par izrādes veidotājiem. Izrādē, kas ir ne vien izklaidējoša, bet arī pamācoša, bērni uzzinās, kā novērtēt u sargāt īstu draudzību, būt godīgiem un labiem.

Biļetes visās “Biļešu servisa” kasēs.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas