Rīgā uzstāsies valdzinošā Lana Del Ray


14.jūnijā Arēnā Rīga uzstāsies pēdējā gada spožākā popmūzikas sensācija un viena no pieprasītākajām mūziķēm Lana Del Rey. Debijas albums ar tā spilgtāko hitu «Video Games» pārdots vairāk kā 4 miljonu tirāžā. Vizuāli apburošā dziesmu autore un dziedātāja plūkusi virkni svarīgāko mūzikas balvu. Koncerta biļetes pārdošanā no trešdienas, 6.marta «Biļešu Serviss» un «Ticketpro» kasēs, kā arī internetā.


Noslēpumainā Lana Del Rey, īstajā vārdā Elizabete Grānta (Elizabeth Grant), ir viena no šī brīža populārākajām amerikāņu alternatīvās popmūzikas izpildītājām. Apburot un saviļņojot teju visu pasauli, Lana Del Rey spīdoši apvieno blūza, soula, indī un džeza mūzikas skanējumus ar pašas sacerētiem dziesmu tekstiem, kas atspoguļo mūziķes apslēptākās emocijas un izjūtas.


Mākslinieces muzikālās karjeras sākumi meklējami Bruklinas nelielajos klubos un bāros, kuros Elizabete bieži uzstājās. Nezināmo mākslinieku vidū topošā popzvaigzne izcēlās jau tolaik, populārā indī folka vietā izpildot 60.gadu stila džezu un blūzu. Parakstot līgumu ar ierakstu kompāniju 20 gadu vecumā, Elizabete pēc pirmā digitālā albuma izdošanas pieņēma eksotisko pseidonīmu Lana Del Rey. 2011.gadā tika izdots mūziķes pirmais singls «Video Games», kas pateicoties dziedātājas pašas veidotajam video kļuva par īstu interneta sensāciju. «Video Games» tika iekļauts Lanas Del Rey 2012.gada albumā «Born To Die», kas pērn tika pārdots vairāk nekā 4.4 miljonu eksemplāros visā pasaulē, iekarojot mūzikas topu virsotnes ar hītiem «Blue Jeans», «Born To Die», «Summertime Sadness» un «National Anthem».


Savas muzikālās darbības laikā Lana Del Rey ieguvusi vairākus prestižus apbalvojumus, tostarp 2012.gada Lielbritānijas Brit Awards balvu par labāko starptautisko debiju, MTV mūzikas balvu par labāko alternatīvo performanci, kā arī gada labākās starptautiskās mākslinieces balvu šī gada Brit Awards ceremonijā.


Gluži kā spoža un nevaldāma zvaigzne, Lana Del Rey apžilbina un satrauc - viņas daiļradē un personā šķietami apslēpts kas mistisks, intriģējošs un neizdibināms.


Biļetes «Biļešu Serviss» un «Ticketpro» kasēs un internetā no trešdienas, 6.marta plkst. 10:00.
Pirmās 500 stāvvietu biļetes Positivus.com reģistrētajiem lietotājiem un FBI koncertu kluba biedriem Ls 27.00.
Stāvvietu biļetes cena publiskajā tirdzniecībā Ls 29. Sēdvietas no Ls 30 – Ls 37.


Foto: FBI publicitātes foto

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas